Skupujemy samochody w Toruniu i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Toruniu Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Toruń Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Toruń – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Toruń – Kapral-Car

Przedsiębiorstwo Kapral-Car specjalizująca się w skupie samochodów. Swoją ofertę adresuje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu zamierzają pozbyć się posiadanego dotychczas auta. Skup wchodzi w grę bez względu na to, jakiej marki auto chcemy sprzedać. Tyczy się to także modeli. Firma prowadzi skup samochodów znajdujących się w każdym stanie technicznym. W efekcie oferta tyczy się też samochodów uszkodzonych, zalanych, , a nawet tych, które przeszły wypadek.

Możliwa jest sprzedaż samochodu zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono spoza Polski. Podkreślić należy, że cała procedura odbywa się w pełni zgodnie z prawem, a były właściciel pojazdu otrzymuje komplet wymaganych dokumentów.

Firma ma szerokie doświadczenie. Na rynku obecna jest bowiem od przeszło piętnastu lat, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zatrudnia tylko wykwalifikowany personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Skup prowadzony jest z zachowaniem zasad uczciwości. Ci, którzy planują pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu mogą liczyć na naprawdę uczciwą cenę.

Planujesz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to bez wątpienia doskonały wybór, którego nie pożałujesz nawet przez chwilę.

Skup aut Toruń – opis miasta

Toruń to miasto zwracające na siebie uwagę już choćby ze względu na ciekawe położenie geograficzne. Choć jego prawobrzeżna część przynależy do Pomorza, lewobrzeżna jest położona na Kujawach. Jest to również jedno z tych miast, które swoje znaczenie w dużej mierze zawdzięczają rzekom i to zarówno Wiśle, jak i Drwęcy.

Dziś miasto liczy sobie nieco ponad 200 tysięcy mieszkańców, okazuje się przy tym, że jest jedynym w województwie, które notuje już od ponad dziesięciu lat więcej urodzeń niż zgonów. Tak samo, jak wiele innych polskich miast, Toruń odnotowuje systematyczny spadek liczby ludności, w tym przypadku jednak jest to podyktowane przede wszystkim przenoszeniem się dotychczasowych mieszkańców do podtoruńskich gmin.

Przypuszcza się, że położone na trasie tak zwanego szlaku bursztynowego ziemie dzisiejszego Torunia były zamieszkane już w okresie paleolitu. Pierwszy słowiański gród pojawił się tu najprawdopodobniej już w dziewiątym wieku, choć na pierwsze wzmianki o samym Toruniu musieliśmy czekać nieco dłużej. Miasto w jego dzisiejszej postaci narodziło się na początku trzynastego wieku stając się ważnym punktem na ziemiach należących do zakonu krzyżackiego.

Dziś miasto jest nie tylko wyjątkowo atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym ze Średniowiecznym Zespołem Miejskim wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO, ale i lokalizacją ważną dla biznesu. O jego znaczeniu najlepiej świadczy to, że bezrobocie jest tu niemal dwa razy niższe niż w całym województwie kujawsko-pomorskim.