Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo
Autokasacja
Skup aut
Części używaneSzrot

Dla szkół/instytucji

Chcesz coś zorganizować i potrzebujesz ciekawych punktów w programie? Możemy pomóc!

Dla Szkół

Dla szkół w swojej ofercie mamy kilka pakietów współpracy, prowadząc recykling pojazdów posiadamy duże zaplecze dydaktyczne - silniki, układy napędowe, osprzęt silnika, na których swoją wiedzę mogą zdobywać uczniowie placówek z kierunkiem mechaniki pojazdowej. Oferujemy również współpracę podczas egzaminów kwalfikacyjnych. Jednocześnie prowadzimy "pogadanki" na temat bezpieczeństwa na polskich drogach jak i również na temat przebiegu recyklingu w legalnych Stacjach Demontażu Pojazdów. Nasze zaplecze z podzespołami samochodowymi można wykorzystać do wykonywania różnego rodzaju przekrojów.

Nasza Auto-Kasacja ma duży potencjał jeśli chodzi o sztukę -  sami doświadczyliśmy efektów jakie mogą zostać osiągnięte z połączenia zasobów jakie posiadamy, a dla artysty granicą jest tylko wyobraźnia. Posiadamy kilka rękodzieł wykonanych z części dostępnych na placu. Skontaktuj się z nami a może stworzymy coś wyjątkowego.

Również dla kierunku sztuk pięknych mamy ofertę, której nie widuje się na co dzień. Udostępniamy możliwość wykonania sesji fotograficznych, filmowych na terenie naszej firmy. Na pewno jest to ciekawe meijsce, które dobrze wyglądałoby w portfolio artysty. Proponujemy zapoznać się z sesjami jakie my już wykonaliśmy do naszego nowego kalendarza na rok 2016.

Dla szkół jazdy

Dla szkół jazdy  w siedzibie naszej firmy organizujemy profilaktycznie manewry parkowania na terenie zabezpieczonym, między pojazdami. Jako nowość zapewniamy ALKO GOGLE, dzięki którym każdy adept szkoły będzie mógł odczuć jak alkohol wpływa na zmysły - nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowej odległości między pojazdami, co skutkuje stłuczką parkingową. Parkowanie wykonane jest naszym pojazdem, więc szkoła jazdy nie musi się o to martwić.

Takie doświadczenie pozostawi więcej w pamięci niż sama teoria. Posiadając możliwość parkowanie z uszkodzeniem pojazdu, udostępnionym przez naszą Auto-Kasację, szkoły jazdy mogą pozyskać nowych kursantów.

W związku z zaostrzeniem przepisów dla osób, które otrzymały zezwolenie na prowadzenie pojazdów (prawo jazdy) najlepszym sposobem aby przestrzec przed brawurową jazdą jest zobrazowanie skutków wypadku, dlatego będąc w Kapral-Car pokażemy Wam auta po kolizji oraz opowiemy historię poszczególnych wypadków, którą poznaliśmy od naszych klientów.

Dla instytucji

Dla Instytucji posiadamy ofertę współpracy podczas np pokazów ratownictwa, wówczas jest możliwość transportu naszym auto-holownikiem w wyznaczone miejsce, przygotowanie auta do pocięcia przez Straż Pożarną poprzedzonym demontażem materiałów niebezpiecznych i szkodliwych płynów eksploatacyjnych wraz z zbiornikami.

Współpracujemy z Policją w kwestii bezpieczeństwa na polskich drogach, gdzie wspólnie prowadzimy pogadanki i symulacje wypadków.

Imprezy, pokazy, eventy - dla wszystkich zainteresowanych

W naszej ofercie posiadamy również projekt, który można wykorzystać na kilka sposobów, a jest nim Auto marki PEUGEOT 206, który został pozbawiony jednostki napędowej lecz wszystkie jego pozostałe podzespoły są sprawne (światła , wycieraczki , el.szyby, radio). Na Masce został umieszczony 48" Telewizor LED a pod pokrywą silnika znajduje się Konsola Playstation 3

Jeśli chodzi o dźwięk jest on odtwarzany wewnątrz pojazdu za pomocą radia, a oryginalna kierownica zostaje zastąpiona kierownicą i pedałami do konsoli. Dzięki temu projektowi możemy wykorzystać grę Need For Speed i urządzić wyścigi samochodowe lub zainstalować kolejną grę i wykonywać symulacje znane z kursów prawa jazdy. Zaś dla promowania akcji "Nigdy nie jeżdżę po alkocholu" możemy wykorzystać pierwszą wersję gry + ALKO GOGLE i wówczas przekonać jak alkohol spowalnia nasz czas reakcji.

Oferujemy również współpracę podczas organizowania show, w którym mamy już trochę doświadczenia, prowadziliśmy bardzo znane i lubiane w naszej okolicy Auto-Demolki (Destruction Derby). W połączeniu z zaprzyjaźnioną ekipą Kaskaderów MotoCircus mamy możliwość przygotowania pokazów kaskaderskich m.in. Jazda BMW na dwóch kołach, Jazda Rzymska, Kontrolowane Dachowanie itd.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl