Posiadamy ofertę współpracy dla mediów – gazet, telewizji, radia, portali internetowych, blogów, forów internetowych itp.

Prowadzimy akcję „Bezpieczna Droga z Kapral-Car” w ramach której prowadzimy pogadanki dotyczące bezpieczeństwa na drodze, pomagamy w tworzeniu materiałów promujących bezpieczeństwo oraz organizujemy imprezy z tym związane – jest to świetna możliwość do poinformowania swoich czytelników o organizowanych przez nas akcjach.

Proponujemy współpracę przy realizacjach ciekawych eventów, a nasza kreatywność i duże zasoby pojazdów pozwolą wspólnie przyciągnąć większą liczbę publiczności.

Z mediami współpracowaliśmy w kampanii promującej noszenie odblasków, które rozdawaliśmy podczas apeli w szkołach i na imprezach sportowych. Nagłośniony został również organizowany przez nas XXII i XXIII Finał WOŚP (moto-atrakcje w Mamliczu) dzięki czemu zebraliśmy dość sporo pieniędzy na ten szczytny cel. Również w Bydgoszczy mieliśmy swój udział podczas imprezy „Rescue Bydgoszcz” na Wyspie Młyńskiej przygotowując i dostarczając auto.

W chwili obecnej jesteśmy partnerem przy projekcie „Widoczni – Bezpieczni w Bydgoszczy”.

Nasza firma dysponuje pojazdami wycofanymi z eksploatacji, które cyklicznie udostępniamy na pokazach mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz do systematycznie przeprowadzanych przez Straż Pożarną ćwiczeń z użyciem sprzętu hydraulicznego.

Zachęcamy do współpracy media, które chciałyby zostać częścią większego projektu. Aby poznać nas bliżej i zobaczyć co do tej pory osiągnęliśmy zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka Kapral-car.

Kontaktując się z nami razem stworzymy coś wyjątkowego.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.