Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Jak wybrać najlepszy skup aut i dlaczego skup samochodów to świetna opcja, żeby sprzedać auto?

Na pewno nie uwierzysz, kiedy powiemy Ci, że możesz prosto, łatwo i przyjemnie sprzedać swój samochód. Wsiadasz w samochód, bierzesz wszystkie podstawowe dokumenty, które leżą w nim od kilku lat i podjeżdżasz na skup samochodów używanych. Mija godzinka, a w Twoich rękach znajduje się konkretna gotówka. Skup aut używanych sprawi, że sprzedasz samochód bez ogarniania formalności, czy tracenia zbędnego czasu na oglądaczy. Pod warunkiem, że dobrze wybierzesz skup aut. W przeciwnym wypadku zawiedziesz się podczas ustalania ceny samochodu.

A nawet jeśli zaakceptujesz żenującą wycenę, możesz nie zobaczyć pieniędzy. W tym poradniku poznasz 5 rzeczy, które warto sprawdzić, kiedy wybierasz auto skup. Zweryfikuj profesjonalne skupy samochodów z naszą listą, a będziesz zadowolony z transakcji.

Zapraszamy!

Jak wybrać skup aut? Pamiętaj o 5 rzeczach

1. Rodzaj skupowanych samochodów

Znajdziesz taką informację na stronie internetowej skupu. Większość firm zajmuje się skupowaniem danej kategorii pojazdów. Dlatego wstępnie wyrzuć z listy potencjalnych skupów te, które nie zajmują się na co dzień odpowiednimi samochodami. Dzięki temu na wizycie w skupie nie stracisz nerwów, a zyskasz sporo pieniędzy. Spotkasz się ze skupami, które oferują:

  • skup pojazdów, dla których kasacja i złomowanie aut będzie jedynym sensownym
    wyjściem,
  • skup aut powypadkowych,
  • skup samochodów uszkodzonych,
  • skup aut, których stan techniczny pozwala na dalszą eksploatację samochodu.

Określ, jaki samochód chcesz sprzedać? Do której grupy go zaliczysz? Następnie wybierz skup specjalizujący się w tym rodzaju samochodów. Kiedy znajdziesz na stronie pobliskiego skupu informacje, że "prowadzimy skup aut powypadkowych" i pojawisz się w takim skupie z samochodem w bardzo dobrym stanie technicznym, to najprawdopodobniej wycena nie będzie Ci odpowiadać. Ale kiedy podjedziesz tym samym samochodem do skupu, który na stronie oznajmia, że "skupujemy auta używane, nadające się do dalszej eksploatacji", to otrzymasz już znacznie lepsze warunki przy sprzedaży auta. Skup aut uszkodzonych nie doceni Twojej perełki. Za to profesjonalny skup aut używanych zaoferuje adekwatną wycenę, bo codziennie zajmuje się takimi samochodami. Wybór odpowiedniego skupu to podstawa, ale możesz uniknąć tego wstępnego kroku w bardzo prosty sposób.

W naszym skupie aut chętnie kupimy auta w każdym stanie technicznym. Nasz zespół ekspertów gwarantuje indywidualne podejście do każdej transakcji. Kupujemy auta używane oraz takie, które można już tylko zezłomować. W skrócie – kupimy każdy samochód. Jeśli chcesz sprzedać samochód, to zapraszamy do naszego skupu. Nasza rozległa oferta sprawi, że na pewno dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów. Sprawdź sam!

skup aut używanych - jak wybrać skup

2. Opinie klientów, czyli wstępny test

Dzięki nim dowiesz się, jak skup aut działa w praktyce. Pod warunkiem, że wyjdziesz ze swoimi poszukiwaniami nieco dalej. Na własnej stronie każdy skup aut będzie Cię przekonywał, że sprzedaż samochodu to czysta przyjemność. Wypełnij formularz bądź zadzwoń, a wszystko załatwimy za Ciebie. Doskonale wiemy, że taki układ to świetna sprawa dla klientów. Dlatego prowadzimy skup samochodów na takich zasadach. Ale w przypadku innych skupów wcale nie musi być tak kolorowo.

Wpisz nazwę skupu, w którym planowałeś sprzedać samochód w internet i przejrzyj kilka stron, a poznasz opinie poprzednich klientów. Niebawem trafisz do tego grona. Jeśli przeważają negatywne opinie i nie brakuje w nich historii oszustw – poszukaj innego skupu. W przeciwnym wypadku możesz stać się autorem kolejnej opinii.

Sprawdź nasz skup aut wskazaną metodą, a zasilisz grono zadowolonych klientów. Sprawdzenie skupu na kilku stronach da Ci rzetelny obraz na reputację firmy. Wybieraj spośród skupów cieszących się dobrą renomą, a będziesz zadowolony ze zrealizowanej transakcji.

3. Jakość obsługi zapewniająca zadowolenie z usługi

To zbadasz w bardzo prosty sposób. Z pewnością masz trochę pytań odnośnie procesu sprzedaży i formalności. Teoretycznie skup aut przedstawi Ci wszystkie informacje, jakich będziesz oczekiwał. Wystarczy, że zadzwonisz i podasz niezbędne dane – chcesz sprzedać swoje auto i oczekujesz pomocy od skupu na każdym etapie. Jeśli po rozmowie telefonicznej wiesz tyle, co przed nią – postaw na inny skup aut (np. nasz).

Rozmowa przez telefon to pierwszy etap, kiedy masz podstawowe pytania. W trakcie samej transakcji pewnie będziesz chciał zapytać o kilka dodatkowych kwestii. Zdawkowe odpowiedzi lub ich brak nie rozjaśnią Ci tematu, przez co skończysz z niepewnością. Ale nie pozwól na niepewności w kluczowym temacie. Postaw sprawę jasno od początku. W przeciwnym razie możesz się rozczarować.

4. Forma zapłaty za samochód

Rozważasz skup samochodów, bo potrzebna Ci szybka gotówka? Dokładnie wypytaj skup o kwestię zapłaty za auto. Jeśli skup aut coś kręci i nie chce Ci powiedzieć, jak wygląda zapłata albo przedstawiciel mówi, że się dowie, a potem nie odbiera – nie rób sobie problemów. Wybieraj spośród skupów, które klarownie mówią – płacimy gotówką, od razu przy transakcji. Skup aut za gotówkę dostarczy Ci konkretne pieniądze, które możesz od razu spożytkować. Znajdziesz na rynku sporo skupów oferujących "świetny" patent na zapłatę. Możesz skończyć bez pieniędzy i bez samochodu.

Niektóre skupy wypłacają kwotę w transzach. Teoretycznie masz regularnie otrzymywać określoną część kwoty z umowy. W praktyce opuszczasz skup i nie masz ani samochodu, ani pieniędzy. Pozostało Ci wierzyć, że dostaniesz umówioną kwotę. Z tą samą wiarą pójdziesz do sądu – walczyć o swoje pieniądze, co ze względu na sprytne zabiegi umowne może Ci się nie udać.

Postaw na skup samochodów za gotówkę, a zamiast czekania i niepewności – dostaniesz konkretne pieniądze. Kiedy dany skup samochodów używanych za gotówkę przeszedł wszystkie powyższe testy, to pozostała Ci do sprawdzenia ostatnia kwestia. Jeśli ją pominiesz, możesz trafić na komisariat.

5. Sprawdź stan formalny, bo grozi Ci kodeks karny

Znalazłeś skup aut używanych za gotówkę, ale ciężko Ci znaleźć NIP tej działalności? Sprawdź dokładnie internet. Jeśli dany skup używanych pojazdów ma firmę, to w internecie z łatwością znajdziesz NIP itd. To pozwoli Ci zweryfikować autentyczność. Wystarczy, że wpiszesz nazwę skupu w wyszukiwarkę. Trudności ze znalezieniem danych firmowych mogą oznaczać, że takiej firmy w ogóle nie ma. Wykrycie nieprawidłowości przez urzędy to kwestia czasu. Sprzedasz im samochód osobowy i już Twoje dane będą w dokumentach lub przelewach bankowych.

Sprzedając pojazd takiemu skupowi, musisz liczyć się z tym, że pewnego dnia odwiedzi Cię policja.

Dlaczego warto wykorzystać skup samochodów przy sprzedaży pojazdu? Podsumowanie

Skup aut umożliwia Ci szybką sprzedaż samochodu. Bez tracenia pieniędzy na wystawianie ogłoszeń. Bez tracenia czasu na oglądaczy, którzy wszędzie doszukują się wad. Odpowiednio dobrany skup samochodów to gwarancja transakcji przyjaznej dla obu stron. Wybierz skup zgodnie z powyższymi wskazówkami, a z pewnością będziesz zadowolony. Szczególnie jeśli wybierzesz nasz skup aut – Sprawdź sam!

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl