Skupujemy samochody w Wągrowcu i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Wągrowcu Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Wągrowiec Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Wągrowiec – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Wągrowiec – Kapral-Car

Firma Kapral-Car specjalizująca się w skupie samochodów. Swoją ofertę adresuje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu zamierzają pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu. Skup wchodzi w grę bez względu na to, jakiej marki samochód zamierzamy sprzedać. Tyczy się to również modeli. Firma prowadzi skup samochodów znajdujących się w każdym stanie technicznym. W efekcie oferta tyczy się także samochodów uszkodzonych, zalanych, a nawet tych, które uległy wypadkowi.

Możliwa jest sprzedaż samochodu zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono z zagranicy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że cała procedura odbywa się całkowicie legalnie, a były właściciel pojazdu dostaje komplet wymaganych dokumentów.
Firma ma naprawdę bogate doświadczenie.

Na rynku obecna jest bowiem od ponad piętnastu lat, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Skup prowadzony jest z zachowaniem zasad uczciwości. Ci, którzy planują pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu mogą liczyć na naprawdę uczciwą cenę.

Zamierzasz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to naprawdę bardzo dobry wybór, którego nie będziesz żałować.

Skup aut Gniewkowo – opis miasta

Wągrowiec położony jest w województwie wielkopolskim w bardzo malowniczej okolicy, w dolinie rzecz Nielby i Wełny. Miasto jest bardzo korzystnie położone i leży na szlaku między dużymi ośrodkami miejskimi. Oddalone jest 60 kilometrów od Poznania, 40 kilometrów od Gniezna, 70 kilometrów od Bydgoszczy i 60 kilometrów od Piły. Samo miasto sąsiaduje z licznymi jeziorami, co sprawia, że jest celem wycieczkowym dla wielu mieszkańców stolicy wielkopolski.

Wągrowiec był w przeszłości prywatnym miastem należącym do opata cystersów. Pierwotnie powstało w 1300 roku jako osada na wyspie Prostynia. O ile kiedyś miasto było ośrodkiem teologicznym, mieszkał tu między innymi Jakub Wujek, który przetłumaczył biblię na język polski, to współcześnie duże znaczenie ma turystyka.

To, co przyciąga wielu turystów, to baza noclegowa. Hotele i ośrodki działające w Wągrowcu oferują ponad czterysta miejsc. W mieście działa wiele kawiarni i restauracji. Sam Wągrowiec jest odwiedzany i ze względu na liczne zabytki ze średniowiecza, jak też pozostałości historii najnowszej. Jednak kluczowe dla rozwoju tej gałęzi jest samo zlokalizowanie miasta. W Wągrowcu znajduje się unikatowe zjawisko geograficzne. To skrzyżowanie rzek. Wełna i Nielba krzyżują się tutaj pod kątem prostym. Miasto jest też położone nad trzema jeziorami. To Durowo, Łęgowo oraz jezioro Rgielskie. Współcześnie włodarze miasta zadbali jednocześnie o harmonijny rozwój miejscowości w połączeniu z okoliczną przyrodą. Tym samym Wągrowiec stanowi idealny cel weekendowych wypadów dla wielu mieszkańców Wielkopolski.