Skupujemy samochody w Radziejowie i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Radziejowie Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Radziejów Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Radziejów – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Radziejów – Kapral-Car

Przedsiębiorstwo Kapral-Car to firma, która specjalizuje się w skupie samochodów. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu muszą pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu. Skup wchodzi w grę niezależnie od tego, jakiej marki auto planujemy sprzedać. Tyczy się to także modeli. Firma prowadzi skup samochodów w każdym stanie technicznym. W efekcie oferta tyczy się także samochodów uszkodzonych, zalanych, powypadkowych. Możliwa jest sprzedaż auta zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono spoza Polski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że cała procedura odbywa się w pełni zgodnie z prawem, a były właściciel pojazdu dostaje wszystkie dokumenty, jakie musi posiadać.

Firma ma naprawdę bogate doświadczenie. Na rynku obecna jest bowiem od przeszło piętnastu lat, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Zatrudnia jedynie wykwalifikowany personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Skup prowadzony jest tak, aby nikt nie czuł się oszukany. Ci, którzy planują pozbyć się samochodu mogą liczyć na naprawdę korzystną cenę.

Chcesz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to naprawdę bardzo dobry wybór, którego nie pożałujesz nawet przez chwilę.

Skup aut Radziejów – opis miasta

Radziejów to miasto leżące w województwie kujawsko – pomorskim. Leżące na Kujawach miasto znajduje się w niewielkiej odległości od Inowrocławia.

Miasto było w czasach I Rzeczpospolitej miejsce sejmików ziemskich województwa brzeskokujawskiego i inowrocławskiego. Pierwsza udokumentowana wzmianka w źródłach historycznych o Radziejowie pochodzi z 1142 roku i związana jest z obecnością klasztoru. Współcześnie miasto jest miejscem docelowym dla wielu turystów i liczy sobie 5638 mieszkańców.

W Radziejowie warto zobaczyć przede wszystkim średniowieczny rynek miejski. Warto też zobaczyć pobliskie kościoły, a zwłaszcza klasztor franciszkanów, którego fundatorem był sam Władysław Łokietek. Sam klasztor był wielokrotnie przebudowywany w latach 1657 i 1704, ale zachował swój zabytkowy charakter. W środku możemy podziwiać barokowy, bogaty wystrój. Oczywiście punktem obowiązkowym jest płowieckie pole, gdzie doszło do pierwszej fazy bitwy króla Łokietka z Krzyżakami. Warto również zobaczyć starszą część miasta, miejsce getta oraz dawnego cmentarza żydowskiego. W samym mieście jest też izba tradycji, gdzie jest bardzo dużo naprawdę ciekawych zbiorów, głównie regionalnych.

Samo miasto stanowi także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Kujaw. Miasto zapewnia atrakcyjną i zróżnicowaną bazę noclegową w przystępnych cenach. Poleca się je zwłaszcza tym turystom, którzy lubią podróżować za pośrednictwem roweru. Okolica bowiem oferuje wiele zachwycających widoków i atrakcyjnych lokalizacji, które warto zobaczyć.