Skupujemy samochody w Świeciu i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Świeciu Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Świecie Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Świecie – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Świecie – Kapral-Car

Firma Kapral-Car specjalizująca się w skupie samochodów. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu chcą pozbyć się swojego samochodu. Skup wchodzi w grę bez względu na to, jakiej marki auto chcemy sprzedać. Tyczy się to także modeli. Firma prowadzi skup samochodów, kupując auta w różnym stanie technicznym. W efekcie oferta tyczy się też samochodów uszkodzonych, zalanych, a nawet tych, które uległy wypadkowi. Możliwa jest sprzedaż auta zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono z zagranicy. Podkreślić należy, że cała procedura odbywa się w pełni legalnie, a były właściciel pojazdu otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty.
Firma może pochwalić się naprawdę bogatym doświadczeniem. Na rynku działa bowiem od ponad piętnastu lat, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Zatrudnia jedynie wykwalifikowany personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Skup prowadzony jest tak, aby nikt nie czuł się oszukany. Ci, którzy zamierzają pozbyć się samochodu mogą liczyć na naprawdę uczciwą cenę.
Zamierzasz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to naprawdę doskonały wybór, którego nie pożałujesz nawet przez chwilę.

Skup aut Gniewkowo – opis miasta

Świecie położone jest w województwie kujawsko – pomorskim i uznawane jest za jedno z najstarszych miast w Polsce. W sensie kulturowym i etnograficznym Świecie leży na Kociewiu. Geograficznie przypisywane jest do Pojezierza Pomorskiego.

Świecie już w początkach średniowiecza stanowiło jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Nie inaczej jest dziś. Zbiegają się tutaj drogi krajowa 91 oraz krajowa 5. W odległości 12 km od granic miasta przebiega autostrada A1.

Sama miejscowość wspominana jest już w 1198 roku. Wówczas miasto było stolicą samodzielnego księstwa pomorskiego. Początkowo opierało się najazdom krzyżackim. Później zdobyte i zagospodarowane przez zakon. Z tych czasów pochodzi jeden z najbardziej wartych obejrzenia zabytków w Świeciu. Zamek Krzyżacki powstał w latach 1335-1350. Gotycka budowla jest najwyższym tego typu obiektem w Polsce. Wieża zamku krzyżackiego w Świeciu jest najwyższą krzywą wieżą w Polsce, na której szczyt mogą wejść turyści. W samym zamku odbywają się liczne festiwale oraz koncerty.

Będąc w Świeciu, warto też zobaczyć mury obronne z XIV wieku, a także stary kościół Farny. Choć kościół podczas wyzwalania miasta przez armię radziecką uległ częściowemu zbudzeniu, to nadal zachwyca gotyckim prezbiterium oraz renesansowymi wnętrzami. Ciekawostką jest fakt, że kościół był wykorzystywany w jednym z najsłynniejszych polskich seriali – „Czterech pancernych i pies”. Turyści wybierający się do Świecia powinni też zobaczyć klasztor ratusz i kamienice mieszczańskie. W Świeciu odbywają się też liczne festiwale jak „Dni Kultury Średniowiecza”.