Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Historia firmy

Rozwój firmy na przestrzeni lat - oferta, promocja bezpieczeństwa, eventy

2004

Historia firmy Kapral-Car zaczyna się w 2004 roku - w miejscowości Knieja nieopodal Barcina powstaje przedsiębiorstwo zajmujące się skupem aut i sprzedażą części.

2005

Z powodu bardzo dużego zapotrzebowania na oryginalne części używane w 2005 roku pojawiamy się z naszą ofertą na serwisie aukcyjnym Allegro. Nasz punkt legalnej auto kasacji rozwija się bardzo szybko i stajemy się liderem w złomowaniu pojazdów w naszym województwie.

2008

Wychodząc na przeciw naszym klientom w roku 2008 przenosimy się na większy - nowo otwarty plac w miejscowości Mamlicz 145 co pozwala nam zwiększyć zaplecze części.

Marka KAPRAL-CAR staje się coraz bardziej rozpoznawana dzięki czemu zwiększamy swój zasięg skupowanych pojazdów. Flota auto-lawet, które posiadamy daje nam możliwości odbioru aut z takich miejscowości jak Barcin, Pakość, Inowrocław, Gniewkowo, Toruń, Żnin, Gniezno, Poznań, Mogilno, Bydgoszcz, Wągrowiec.

Dla społeczności

Kasując kilkaset aut miesięcznie dążymy do tego aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Idąc na przód nie zapominamy skąd pochodzimy, dlatego wspieramy różnego rodzaju eventy w naszej okolicy, a mając na uwadze coraz większą liczbę skupowanych aut powypadkowych ustanowiliśmy sobie za cel poprawę bezpieczeństwa na Polskich drogach. Prowadząc akcję odblaskową "Bezpieczna Droga z Kapral-Car", w której z własnych środków rozdaliśmy 18 tysięcy odblasków nakłanialiśmy do noszenia małego odblasku, który może uratować życie.

Promocja bezpieczeństwa na większą skalę

Miasto Bydgoszcz zaprosiło Kapral-Car jako jednego z partnerów do rządowego projektu „Widoczni-Bezpieczni w Bydgoszcz”, który otrzymał dofinansowanie w kwocie 100 tysięcy złotych. Kolejny projekt to spory udział w filmie "Droga do Myślenia", w którym wystąpiliśmy obok takich osób jak Włodzimierz Ziętarski, Joanna Ziętarska czy też Rafał Sonik zwycięzca Dakaru.

Dla nas recykling to nie tylko biznes to misja poprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Stacja Demontażu Pojazdów Kapral-Car

 

Kapral-Car - Skup aut / Sprzedaż Części

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram