2004

Historia firmy Kapral-Car zaczyna się w 2004 roku – w miejscowości Knieja nieopodal Barcina powstaje przedsiębiorstwo zajmujące się skupem aut i sprzedażą części.

2005

Z powodu bardzo dużego zapotrzebowania na oryginalne części używane w 2005 roku pojawiamy się z naszą ofertą na serwisie aukcyjnym Allegro. Nasz punkt legalnej auto kasacji rozwija się bardzo szybko i stajemy się liderem w złomowaniu pojazdów w naszym województwie.

2008

Wychodząc na przeciw naszym klientom w roku 2008 przenosimy się na większy – nowo otwarty plac w miejscowości Mamlicz 145 co pozwala nam zwiększyć zaplecze części.

Marka KAPRAL-CAR staje się coraz bardziej rozpoznawana dzięki czemu zwiększamy swój zasięg skupowanych pojazdów. Flota auto-lawet, które posiadamy daje nam możliwości odbioru aut z takich miejscowości jak Barcin, Pakość, Inowrocław, Gniewkowo, Toruń, Żnin, Gniezno, Poznań, Mogilno, Bydgoszcz, Wągrowiec.

Dla społeczności

Kasując kilkaset aut miesięcznie dążymy do tego aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Idąc na przód nie zapominamy skąd pochodzimy, dlatego wspieramy różnego rodzaju eventy w naszej okolicy, a mając na uwadze coraz większą liczbę skupowanych aut powypadkowych ustanowiliśmy sobie za cel poprawę bezpieczeństwa na Polskich drogach. Prowadząc akcję odblaskową „Bezpieczna Droga z Kapral-Car”, w której z własnych środków rozdaliśmy 18 tysięcy odblasków nakłanialiśmy do noszenia małego odblasku, który może uratować życie.

Promocja bezpieczeństwa na większą skalę

Miasto Bydgoszcz zaprosiło Kapral-Car jako jednego z partnerów do rządowego projektu „Widoczni-Bezpieczni w Bydgoszcz”, który otrzymał dofinansowanie w kwocie 100 tysięcy złotych. Kolejny projekt to spory udział w filmie „Droga do Myślenia”, w którym wystąpiliśmy obok takich osób jak Włodzimierz Ziętarski, Joanna Ziętarska czy też Rafał Sonik zwycięzca Dakaru.

Dla nas recykling to nie tylko biznes to misja poprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Stacja Demontażu Pojazdów Kapral-Car

 

Kapral-Car - Skup aut / Sprzedaż Części