Skupujemy samochody w Szubinie i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Szubinie Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Szubin Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Szubin – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Szubin – Kapral-Car

Firma Kapral-Car, która specjalizuje się w skupie samochodów. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu muszą pozbyć się swojego samochodu. Skup wchodzi w grę niezależnie od tego, jakiej marki auto planujemy sprzedać. Tyczy się to też modeli. Firma prowadzi skup samochodów bez względu na to, w jakim stanie technicznym się znajdują. W efekcie oferta tyczy się też samochodów uszkodzonych, zalanych, a nawet tych, które przeszły wypadek. Możliwa jest sprzedaż samochodu zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono spoza Polski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że cała procedura odbywa się w stu procentach legalnie, a były właściciel pojazdu otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty. Firma może pochwalić się naprawdę bogatym doświadczeniem. Na rynku obecna jest bowiem od ponad piętnastu lat, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Skup prowadzony jest z zachowaniem zasad uczciwości. Ci, którzy zamierzają pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu mogą liczyć na naprawdę atrakcyjną cenę. Chcesz pozbyć się swojego samochodu? Firma Kapral-Car to bez wątpienia doskonały wybór, którego nie pożałujesz nawet przez chwilę.

Skup aut Szubin – opis miasta

Liczący sobie blisko 10 tysięcy mieszkańców Szubin zaliczany jest do najstarszych miasteczek w regionie Pałuk. Jego położenie może przy tym budzić zachwyt, zostało bowiem ulokowane na zboczu dość rozległego wzniesienia znanego jako Dziewicza Góra, z którego można podziwiać panoramę Szubina i okolicznych terenów. Miasteczko może też poszczycić się aż dwoma rzekami przepływającymi przez jego obszar. Za ważniejszą można uznać Gąsawkę, choć nie bez znaczenia wydaje się również Biała Struga. Szubin wchodzi w skład powiatu nakielskiego.

Pierwsza osada, o czym świadczą znaleziska archeologiczne, mogła istnieć na terenie dzisiejszego Szubina jeszcze w czasach greckich, gdy jednak mówimy o początkach miasta w jego dzisiejszej postaci, musimy cofnąć się do drugiej połowy czternastego wieku. Z tego tez czasu pochodzą najstarsze fragmenty zamku szubińskiego, co może świadczyć o tym, że z osadą, od samego początku jej istnienia, wiązano duże nadzieje. Miasto początkowo zamieszkiwane było przede wszystkim przez rzemieślników trudniących się szyciem kożuchów.

W tamtym okresie kożuchy te popularnie nazywano „szubami”, co jest najbardziej prawdopodobny źródłem nazwy miejscowości. Jako miasto Szlacheckie Szubin nie posiadał murów obronnych, a o jego dużym znaczeniu w regionie może świadczyć już choćby to, że po wygranej bitwie pod Grunwaldem wizytę w nim złożył sam król Władysław Jagiełło.

Najciekawszym zabytkiem są, oczywiście, ruiny zamku szubińskiego, choć nie można nie odwiedzić także Kościoła pod wezwaniem świętego Marcina, który zaczęto budować jeszcze w czternastym wieku.