Skupujemy samochody w Gniewkowie i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Gniewkowie Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Gniewkowo Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Gniewkowo – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Gniewkowo – Kapral-Car

Firma Kapral-Car specjalizująca się w skupie samochodów. Swoją ofertę adresuje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu chcą pozbyć się posiadanego dotychczas samochodu. Skup wchodzi w grę bez względu na to, jakiej marki samochód zamierzamy sprzedać.

Tyczy się to także modeli. Firma prowadzi skup samochodów bez względu na to, w jakim stanie technicznym się znajdują. W efekcie oferta tyczy się również samochodów uszkodzonych, zalanych, a nawet tych, które przeszły wypadek. Możliwa jest sprzedaż samochodu zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono z zagranicy.

Podkreślić trzeba, że cała procedura odbywa się całkowicie zgodnie z prawem, a były właściciel pojazdu otrzymuje wszystkie dokumenty, jakie musi posiadać. Firma ma szerokie doświadczenie. Na rynku obecna jest bowiem od ponad piętnastu lat, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Zatrudnia tylko wykwalifikowany personel, który świetnie zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Skup prowadzony jest tak, aby nikt nie czuł się oszukany. Ci, którzy planują pozbyć się posiadanego dotychczas auta mogą liczyć na naprawdę korzystną cenę.
Planujesz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to naprawdę bardzo dobry wybór, którego nie będziesz żałować.

Skup aut Gniewkowo – opis miasta

Gniewkowo to stosunkowo niewielka miejscowość zlokalizowana w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego. Liczy sobie ponad 7 tysięcy mieszkańców, a jednym z jej znaków rozpoznawczych są duże kompleksy leśne znajdujące się w jej pobliżu.

Historyczne znaczenie miasta wcale nie było małe, zlokalizowana była w nim bowiem nie tylko siedziba kasztelana, ale również jednego z księstw kujawskich. Trudno zresztą nie zgodzić się z tym, że była to historia dość burzliwa. Gdy tereny te zostały zajęte przez rycerzy zakonu krzyżackiego powstał tu zamek Argenau, Gniewkowo dość szybko zostało jednak odzyskane. Okres jego niezależności nie trwał jednak długo, pretendujący do polskiego tronu Władysław Biały sprzedał je bowiem Kazimierzowi Wielkiemu. Co ciekawe, ten sam Władysław Biały już po śmierci Wielkiego nie tylko zdobył, ale i spalił zamek, a Gniewkowo stało się lennem najpierw Władysława Opolczyka, a potem rodu Kościeleckich.

Najciekawszym zabytkiem w Gniewkowie jest Kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja i świętej Konstancji. Kościół był budowany w dwóch etapach, stąd też zachowały się w nim ślady typowe tak dla architektury wczesnogotyckiej, jak i późnogotyckiej. Miejscem wartym odwiedzenia jest też dawna synagoga wybudowana w roku 1880, w której dziś mieści się hala sportowa oraz ratusz z początku dwudziestego wieku. Miłośnicy budowli neogotyckich powinni też udać się do Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowanego pod koniec dziewiętnastego wieku. Co ciekawe, Gniewkowo jest ważnym węzłem kolejowym, można tu więc dotrzeć tak pociągami Regio, jak i TLK.