Skupujemy samochody w Kruszwicy i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Kruszwicy Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Kruszwica Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Kruszwica – Formularz, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Kruszwica – Kapral-Car

Firma Kapral-Car , która specjalizuje się w skupie samochodów. Swoją ofertę adresuje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu zamierzają pozbyć się posiadanego dotychczas auta.

Skup wchodzi w grę niezależnie od tego, jakiej marki auto planujemy sprzedać. Tyczy się to również modeli. Firma prowadzi skup samochodów , kupując auta w różnym stanie technicznym.

W efekcie oferta tyczy się także samochodów uszkodzonych, zalanych, , a nawet tych, które przeszły wypadek. Możliwa jest sprzedaż auta zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono spoza Polski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że cała procedura odbywa się w pełni legalnie, a były właściciel pojazdu dostaje komplet wymaganych dokumentów.

Firma ma szerokie doświadczenie. Na rynku obecna jest bowiem od przeszło piętnastu lat, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zatrudnia jedynie wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Skup prowadzony jest naprawdę uczciwie. Ci, którzy planują pozbyć się samochodu mogą liczyć na naprawdę korzystną cenę.

Chcesz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to bez wątpienia bardzo dobry wybór, którego nie będziesz żałować.

Skup aut Kruszwica – opis miasta

Położona na Pojezierzu Gnieźnieńskim Kruszwica jest zamieszkiwana przez około 9 tysięcy osób. Wchodzi w skład województwa kujawsko-pomorskiego jako część powiatu inowrocławskiego, Jest przy tym jednym z tych miast, o których mówi się, że mają szczególnie duże znaczenie dla historii Polski.

Być może w położonej nad jeziorem Gopło Kruszwicy nie rządził ani surowy król Popiel zjedzony przez myszy, ani królowa Goplana, nie mamy też dowodów na to, że w okolicy mieszkał Piast Kołodziej i jego żona Rzepicha. Archeolodzy są jednak zgodni, że mamy do czynienia z terenem, który już od dawna był zamieszkany. Odkrycia archeologiczne pozwalają nam przypuszczać, że pierwsi mieszkańcy pojawili się tu już w neolicie zwabieni nie tylko żyznymi glebami charakterystycznymi dla całego regionu, ale i atrakcyjnym położeniem geograficznym. Szlak bursztynowy krzyżował się z tym, który prowadził z Wielkopolski na Ruś, a jednocześnie płynąc Wartą przez jezioro Gopło można było dostać się w kierunku Wisły.

Średniowieczne dzieje Kruszwicy to czasy wzlotów i upadków, miasto było przy tym dwukrotnie palone – przez Władysława Hermana i Bolesława Pobożnego. Miasto ucierpiało także podczas najazdu wojsk szwedzkich, a okres jego kolejnego rozkwitu przypadł na czasy zaboru pruskiego, kiedy to Kruszwica była jednym z symboli polskiej tożsamości.

Najciekawszym zabytkiem miasta są ruiny późnogotyckiego zamku z Mysią Wieżą. Zamek został wybudowany w czternastym wieku z rozkazu Kazimierza Wielkiego, nie przeszkadza to jednak turystom utożsamiać go z legendami związanymi z początkami Kruszwicy.