Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Września!
Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.
Więcej informacji poniżej >Skup aut Września
tel: 501 551 789
Autokasacja Września
tel: 501 551 789
Sprzedaż części używanych Września
Telefony
Samochody niemieckie
Samochody francuskie, japońskie i koreańskie
Dostawcze i terenowe
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia
Ciężarowe
Stacjonarna sprzedaż części
Sieć Zbierania Pojazdów Września
Sprzedaż samochodów
Dbamy o środowisko
Kapral-Car to legalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów z upoważnienia Marszałka Województwa o numerze C-43.
Złomując u nas masz pewność, że otrzymasz wszystkie, legalne dokumenty, a auto zostanie poprawnie wyrejestrowane. Nasza Stacja spełnia wszystkie normy środowiskowe, więc masz pewność, że oddając nam auto do złomowania dbasz o środowisko.
Promujemy bezpieczeństwo
W Kapral-Car nieustannie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na drogach - skutki widzimy niemal codziennie. Dlatego regularnie prowadzimy akcje związane z szerzeniem świadomości bezpieczeństwa na drogach.
Rozdaliśmy kilka tysięcy odblasków dzieciom, pomagamy w szkoleniach straży pożarnej, tworzyliśmy akcje społeczne. Więcej informacji o prowadzonych akcjach na naszym blogu: Bezpieczeństwo z Kapral-Car
Firma odpowiedzialna społecznie
W Kapral-Car od wielu lat wymagamy od siebie więcej niż tylko minimum wymagane przez ustawodawcę. Jako przedsiębiorstwo dokładamy swoją cegiełkę w tym by nam wszystkim lepiej się żyło, dlatego dbamy o środowisko, prowadzimy akcje społeczne promujące bezpieczeństwo, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.
Wierzymy, że gdy każdy będzie dawał coś więcej od siebie będzie nam się wspólni żyło lepiej.
Inne powody,
dla których warto wybrać
Kapral-Car
Opis miejscowości Września
Września (niem. Wreschen) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą.
Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Okolica równinna, rolnicza.
Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1357 roku położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.
Herb miasta – biała róża na czerwonym tle. Wywodzi się on z rodowego herbu Porajów – rodu będącego pierwszym właścicielem Wrześni.
W latach 1993–2009 we Wrześni przeprowadzano prawybory polityczne – parlamentarne, prezydenckie oraz do Parlamentu Europejskiego.
Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 30 688 mieszkańców
Wykopaliska archeologiczne świadczą o pojawieniu się na tym terenie pierwszych grup ludzkich w środkowej epoce kamiennej – mezolicie (8000–2500 lat p.n.e.). Z epoki tej pochodzi m.in. osada wydmowa z Tarnowej pod Pyzdrami, stąd w archeologii stosuje się określenie „kultura tarnowska”. Ciągłość osadnictwa potwierdzają znaleziska z epoki brązu i żelaza. Nieopodal Wrześni znajduje się Giecz – jeden z najważniejszych w średniowieczu grodów książęcych i siedziba kasztelanii. Za czasów Bolesława Chrobrego, według Galla Anonima gród skupiał 2300 wojowników. Coraz głośniej mówi się też o grodzisku w Grzybowie – wiosce położonej między Wrześnią a Gnieznem. Gród ma imponujące wymiary (4,7 hektara), a jego położenie blisko Gniezna, Giecza i Ostrowa Lednickiego świadczy o tym, iż musiał pełnić ważną rolę w okresie formowania się państwa polskiego. Najstarsze materiały dendrologiczne datuje się na rok 923.
Pierwsza wzmianka o Wrześni pochodzi z 1256. Lokacja miasta nastąpiła w połowie XIV w. Od 1314 miasto leżało w województwie kaliskim. Miasto rozwinęło się na planie owalnicy wzdłuż traktu handlowego łączącego Kalisz z Gnieznem, opodal skrzyżowania ze szlakiem Poznań – Łęczyca. Korzystne położenie miasta sprzyjało rozwojowi handlu i rzemiosła. W czasie wojny trzynastoletniej Września wystawiła w 1458 roku 15 pieszych na odsiecz oblężonej polskiej załogi Zamku w Malborku. W 1580 było tu 60 rzemieślników. Podczas wojny szwedzkiej w 1656 miasto zostało poważnie zniszczone.