Skupujemy samochody w Gnieźnie i okolicach – używane w dobrym stanie jak i uszkodzone, spalone, zalane. Jesteśmy firmą będącą 14 lat na rynku, więc nie będziesz miał problemów z umowami, płatnościami i przyszłością auta. Kupujemy kilkaset aut miesięcznie. Oferujemy konkurencyjne stawki. Zadzwoń pod poniższy numer telefonu lub uzupełnij formularz zapytania poniżej.

Skup aut w Chełmnie Kapral-Car

 

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA

używane – uszkodzone – zalane – spalone – powypadkowe – angliki – zaniedbane – stare

501 551 789

dzwoń 24h

BEZPŁATNIE DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA

Pieniądze i umowa od ręki!

Dlaczego skup Chełmno Kapral-Car?

 • szybka realizacja transakcji
 • atrakcyjna cena za pojazd
 • przejrzyste umowy
 • wspieramy lokalną społeczność
 • odbiór auta gratis
 • solidna firma – w przyszłości nie będzie nagle problemów
 • kupowanych kilkaset aut miesięcznie
 • dbamy o środowisko

Skup aut Chełmno – Formularza, cena, wycena

Skupu aut

Wycena samochodu lub innego pojazdu
 • Przerzuć tutaj pliki lub
  Accepted file types: jpg, gif, png, tiff.
  Wybierz i dodaj maksymalnie do 4 zdjeć
 • Osoba do kontaktu

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Skup aut Gniezno


Skup aut Chełmno – Kapral-Car

Firma Kapral-Car, która specjalizuje się w skupie samochodów. Swoją ofertę adresuje do wszystkich, którzy z jakiegoś powodu muszą pozbyć się swojego samochodu. Skup wchodzi w grę bez względu na to, jakiej marki auto zamierzamy sprzedać. Tyczy się to także modeli. Firma prowadzi skup samochodów bez względu na to, w jakim stanie technicznym się znajdują. W związku z tym oferta tyczy się także samochodów uszkodzonych, zalanych, a nawet tych, które uległy wypadkowi. Możliwa jest sprzedaż auta zarówno krajowego, jak i takiego, które sprowadzono spoza Polski. Podkreślić należy, że cała procedura odbywa się w stu procentach zgodnie z prawem, a były właściciel pojazdu dostaje wszystkie dokumenty, jakie musi posiadać.

Firma ma naprawdę bogate doświadczenie. Na rynku obecna jest bowiem od przeszło piętnastu lat, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zatrudnia jedynie wykwalifikowany personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Skup prowadzony jest naprawdę uczciwie. Ci, którzy zamierzają pozbyć się posiadanego dotychczas auta mogą liczyć na naprawdę atrakcyjną cenę.

Zamierzasz pozbyć się swojego auta? Firma Kapral-Car to naprawdę doskonały wybór, którego nie będziesz żałować.

Skup aut Chełmno – opis miasta

Chełmno to miasto Krzyżackie, które prawa miejskie uzyskało już w 1232 roku. Leży w województwie kujawsko – pomorskim w dolnej dolinie Wisły, na północ od Torunia i na zachód od Grudziądza. Większość miasta włącznie z historycznym centrum Chełmna leży na wysokiej skarpie. Samo miasto jest historyczną stolicą Ziemi Chełmińskiej.

Chełmno znane jest choćby z bogactwa zabytków. Zachowało się tutaj aż sześć gotyckich kościołów oraz nienaruszony układ murów miejskich i średniowieczny układ urbanistyczny miasta. Wiele kamienic nadal obecnych w mieście sięga XIII wieku, zaś Stare Miasto w Chełmnie zostało wpisane na listę Pomników Historii. Samo Chełmno zwane jest przez wielu polskim „miastem zakochanych”, „polskim Carcassonne” oraz „małym Krakowem”. Symbolem miasta jest dominująca ponad doliną Wisły panorama miasta, którą tworzą wysoko wznoszące się wieże chełmińskich kościołów. Ciekawostką związaną z Chełmnem jest kult świętego Walentego, patrona osób zakochanych. Jego relikwie miały tutaj trafić w średniowieczu. Sprowadziła je Jadwiga z Czarnkowa Działyńska, która z wdzięczności za pomoc w uzdrowieniu córki kazała wykonać srebrny relikwiarz św. Walentego.

Miasto chętnie korzysta z tego przydomka i mówi się, że w żadnym miejscu w Polsce, walentynki nie są obchodzone tak hucznie. W mieście nie brakuje też specjalnych „ławeczek dla zakochanych” i to tutaj odbywa się co roku Festiwalu Piosenki Miłosnej. Raz do roku układane jest też wielkie płonące serce z lampionów, które bezpośrednio nawiązuje do święta dla zakochanych i patrona miasta.