Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

O firmie Kapral-Car

Kilka informacji o naszej firmie - nasza historia, dlaczego warto nam zaufać i jak mozna z nami współpracować, kogo wspieramy i co robimy

Szanowni Państwo,

nasza firma – KAPRAL-CAR – powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania, znaczenia i jakości świadczenia usług na polskim rynku motoryzacyjnym. Zajmujemy się:

Jesteśmy liderem na rynku handlu oryginalnymi częściami samochodowymi. Prowadzimy skup samochodów wszystkich marek w każdym stanie technicznym. Płacimy gotówką. Kupimy od Ciebie i odbierzemy własnym transportem Twój samochód bez zbędnej zwłoki.

Skupujemy auta całe, w stanie dobrym i bardzo dobrym, salonowe, oraz powypadkowe, bez prawa rejestracji, uszkodzone, zniszczone, spalone, po powodzi, zalane, skorodowane, do remontu, d naprawy, do lakierowania, do poprawek lakierniczych, do poprawek blacharskich, po wypadku, po stłuczce, po kolizji, sprowadzone, także z Anglii.

Nasza firma posiada ubezpieczenie w pełnym zakresie OC działalności firmy, ubezpieczenia indywidualne oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe pracowników. NW, OC, AC wszystkich pojazdów, ubezpieczenie przewożonego ładunku oraz OC pracodawcy.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram