Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo
Autokasacja
Skup aut
Części używaneSzrot

Kapral-Car Strzelno

Działamy na terenie Strzelna - oferujemy: kasację pojazdów, skup aut z darmowym odbiorem nawet tego samego dnia. Sprzedaż części do Strzelna wysyłkowo.

Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Strzelno!

Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin  (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

Więcej informacji poniżej >

Skup aut Strzelno

Prowadzimy skup aut, pojazdów w każdym stanie, wszystkich marek.
Auta odbieramy gratis! Nawet tego samego dnia - zasięg kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie, lubuskie. W tym miasto Strzelno

tel: 501 551 789

Autokasacja Strzelno

Kapral-Car to legalna Stacja Demontażu Pojazdów działająca z mocy uprawnień Marszałka. Złomujemy pojazdy i wydajemy wszystkie niezbędne dokumenty.
Odbiór aut gratis! Nawet tego samego dnia - zasięg kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie.
Kasacja odbywa się ekologicznie, a użyteczne części trafiają  z powrotem na rynek. Twoje auto będzie dalej pomagać innym kierowcom.

tel: 501 551 789

Sprzedaż części używanych Strzelno

Tylko wysyłkowo do miasta Strzelno.

Telefony

Samochody niemieckie

Samochody francuskie, japońskie i koreańskie

Dostawcze i terenowe

Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia

Ciężarowe

Sprzedajemy części wysyłkowo poprzez telefon, Allegro i nasz sklep internetowy.

Stacjonarna sprzedaż części

Stacjonarna sprzedaż tylko w Mamlicz 145, 88-190 Barcin, kujawsko-pomorskie.
Sprzedaż części używanychSklep online - części samochodowe używane

Sieć Zbierania Pojazdów Strzelno

Zapewniamy Sieć Zbierania Pojazdów dla firm dokonujących importu aut. Dla firm z całej Polski w tym Strzelno.
Sieć Zbierania Pojazdów

Sprzedaż samochodów

Oferujemy sprzedaż samochodów w Mamliczu 145, 88-190 Barcin. Sprawdź ofertę.
Sprzedaż samochodów
No such function oxygen_'title' Kapral-Car - złomowanie aut, kasacja, skup aut, szrot

Kikcster w Kapral-Car

Dbamy o środowisko
Promujemy bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna społecznie

Dbamy o środowisko

Kapral-Car to legalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów z upoważnienia Marszałka Województwa o numerze C-43.

Złomując u nas masz pewność, że otrzymasz wszystkie, legalne dokumenty, a auto zostanie poprawnie wyrejestrowane. Nasza Stacja spełnia wszystkie normy środowiskowe, więc masz pewność, że oddając nam auto do złomowania dbasz o środowisko.

Promujemy bezpieczeństwo

W Kapral-Car nieustannie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na drogach - skutki widzimy niemal codziennie. Dlatego regularnie prowadzimy akcje związane z szerzeniem świadomości bezpieczeństwa na drogach.

Rozdaliśmy kilka tysięcy odblasków dzieciom, pomagamy w szkoleniach straży pożarnej, tworzyliśmy akcje społeczne. Więcej informacji o prowadzonych akcjach na naszym blogu: Bezpieczeństwo z Kapral-Car

Firma odpowiedzialna społecznie

W Kapral-Car od wielu lat wymagamy od siebie więcej niż tylko minimum wymagane przez ustawodawcę. Jako przedsiębiorstwo dokładamy swoją cegiełkę w tym by nam wszystkim lepiej się żyło, dlatego dbamy o środowisko, prowadzimy akcje społeczne promujące bezpieczeństwo, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.

Wierzymy, że gdy każdy będzie dawał coś więcej od siebie będzie nam się wspólni żyło lepiej.

Inne powody,
dla których warto wybrać

Kapral-Car

Opis miejscowości Strzelno

Strzelno to miasto o bogatej historii, położone w północno-centralnej Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim. Oto przegląd jego historii i znaczenia.

Położenie Geograficzne

  • Lokalizacja: Strzelno znajduje się w gminie miejsko-wiejskiej w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto leży około 16 kilometrów na wschód od Mogilna, 54 km na południowy zachód od Torunia i 56 km na południe od Bydgoszczy​.
  • Populacja: W czerwcu 2005 roku populacja miasta wynosiła 22 486 mieszkańców​.

Historia

  • Założenie Miasta: Założenie miasta związane jest z Piotrem Włostowicem, polskim szlachcicem i wojewodą z XII wieku, który uważany jest za założyciela Kościoła Świętego Krzyża. W latach 80-tych XII wieku, wówczas jeszcze wsi Strzelno, założono klasztor norbertanek. Początkowo kościół klasztorny nosił nazwę kościoła św. Trójcy, później nazwa została rozszerzona o Najświętszą Maryję Pannę. Strzelno otrzymało prawa miejskie w 1231 roku​.
  • Rozbiory Polski: W wyniku I rozbioru Polski w 1772 roku, Strzelno pod zniemczoną nazwą Strelno zostało anektowane przez Prusy. W 1807 roku zostało odzyskane przez Polaków i włączone do krótkotrwałego Księstwa Warszawskiego. Po rozwiązaniu księstwa w 1815 roku miasto ponownie zostało anektowane przez Prusy. W 1837 roku zamknięto klasztor. W 1871 roku miasto stało się częścią Niemiec. Od 1886 roku Strzelno doświadczyło rozwoju gospodarczego jako stolica powiatu i zostało podłączone do Pruskiej Kolei Państwowej w 1892 roku​.
  • II Wojna Światowa: Po odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku i wybuchu powstania wielkopolskiego, Strzelno zostało zdobyte przez polskich powstańców 2 stycznia 1919 roku. Podczas niemieckiej okupacji Polski w II wojnie światowej, polska ludność miasta była poddana masowym aresztowaniom, deportacjom, morderstwom i wysiedleniom. W 1940 roku Gestapo przeprowadziło masakrę około 200 Polaków w pobliskim lesie Kurzebiela. Okupanci prowadzili także więzienie nazistowskie w mieście. W 1945 roku Strzelno zostało przywrócone Polsce​.

Znaczenie Współczesne

Strzelno dzisiaj stanowi ważny punkt na mapie kulturalnej i historycznej Polski. Jego bogata przeszłość, sięgająca czasów średniowiecza, czyni go istotnym miejscem dla zrozumienia historii regionu kujawsko-pomorskiego oraz ogólnopolskiej.

Podsumowując, Strzelno to miasto o długiej i wielowarstwowej historii, które przeżyło liczne zmiany polityczne i społeczne. Od jego założenia przez Piotra Włostowica, poprzez okresy zaborów, do wydarzeń II wojny światowej, Strzelno odgrywało istotną rolę w historii Polski.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl