Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo
Autokasacja
Skup aut
Części używaneSzrot

Autokasacja Zbąszyń KAPRAL-CAR

Auto kasacja w Zbąszyniu i okolicach - legalna Stacja Demontażu Pojazdów

Autokasacja pojazdów Zbąszyń
legalna Stacja Demontażu Pojazdów Kapral-Car

opinie wielu klientów nt Kapral-Car
skupujemy 7000 aut rocznie
to 7000 zadowolonych Klientów

Kasacja wszystkich typów pojazdów!

W sprawie auto kasacji, złomowania samochodu (autobusu, busu, motocykla oraz innych pojazdów) w naszej Stacji Demontażu Pojazdów prosimy dzwonić na (kontakt dla Zbąszyń ) :

Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Zbąszyń!

Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin  (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

Sprawdź: Sprzedaż części

Kikcster w Kapral-Car

Autokasacja Zbąszyń - Formularz wyceny pojazdu

Skup Aut Form

Pola wymagane


Pola NIEwymagane

Uzupełnij poniższe pola, a będziemy mogli lepiej wycenić Twój pojazd, ale jest to niewymagane.
Przycisk WYŚLIJ znajduje się poniżej tych pól.


Zgody na kontakt i przetwarzanie danych (wymagane)


Daj życie innym autom!

Zezłomuj samochód u nas, a części z Twojego auta trafią do kolejnych poprzez nasz sklep internetowy.

Zadzwoń!

Kupimy Twoje auto!

Zbąszyń : opinie naszych klientów

opinie wielu klientów nt Kapral-Car
skupujemy 7000 aut rocznie
to 7000 zadowolonych Klientów
(opinie z Google)
Rozwiń / Zwiń
Zobacz wszystkie opinie Kapral-Car

Zadzwoń!

Kupimy Twoje auto!

Auto kasacja Zbąszyń - Korzyści

Podejmując współpracę z naszą firmą, oddając pojazd do demontażu w naszej stacji zostajecie umieszczeni w naszej firmowej bazie danych. Wiąże się to z licznymi korzyściami i jest znakomitą okazją do uzyskania w przyszłości wielu ofert promocyjnych w ramach oferowanych przez nas usług, oraz licznych rabatów na zakup części do wszystkich marek. Przykładowo: znaleźliście się państwo w sytuacji w której postanowiliście wyzbyć się dotychczas posiadanego auta. W tym momencie, dzięki podjęciu współpracy z naszą firmą otwierają się dla was dotychczas niedostępne nowe możliwości.

Po pierwsze, niezależnie od tego czy znaleźliście się w trudnej sytuacji drogowej, czy zwyczajnie: wasze auto stoi na parkingu przed domem i nie może samodzielnie kontynuować jazdy, FIRMA KAPRAL-CAR służy POMOCĄ. Dysponujemy profesjonalnym holownikiem pomocy drogowej, który w korzystnej cenie dokona przemieszczenia waszego auta z dowolnie wybranego miejsca.

Zapewniamy transport z miasta Zbąszyń

Posiadamy własną flotę aut, które umożliwiają przywiezienie Twojego auta do nas bez dodatkowych kosztów.

Jeśli jednak zdecydujesz się sam do nas przyjechać to na mapie obok przedstawiony jest dojazd z miasta Zbąszyń !

Zapraszamy!

Autokasacja Zbąszyń - opis miasta

Lokalizacja i Demografia

 • Położenie: Zbąszyń to miasto w zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim. Jest siedzibą administracyjną Gminy Zbąszyń. Położone jest nad rzeką Obrą, w historycznym regionie Wielkopolski, około 75 km na zachód od Poznania​.

Historia

 • Początki Osadnictwa: Pierwsze wzmianki o osadzie sięgają 1231 roku, a nazwa Sbansin pojawiła się po raz pierwszy w dokumencie z 1277 roku, wydanym przez księcia Przemysła I Wielkopolskiego. Mieszkańcy otrzymali prawa miejskie przed 1311 rokiem, czyniąc Zbąszyń jednym z najstarszych miast w Polsce.
 • Zmiany Administracyjne: W wyniku drugiego rozbioru Polski w 1793 roku miasto stało się częścią Królestwa Prus pod zgermanizowaną nazwą Bentschen. Po powstaniu wielkopolskim w 1806 roku zostało odzyskane przez Polaków i włączone do Księstwa Warszawskiego, a w 1815 roku ponownie anektowane przez Prusy​.

Okres II Wojny Światowej

 • Przedwojenne Zmiany Demograficzne: W 1871 roku Zbąszyń stał się częścią Cesarstwa Niemieckiego. Do 1920 roku miasto było głównie niemieckojęzyczne. Po I wojnie światowej i powstaniu wielkopolskim miasto weszło w skład odrodzonej Polski zgodnie z traktatem wersalskim.
 • Polenaktion 1938: W październiku 1938 roku, w ramach tzw. Polenaktion, Niemcy wysiedlili Żydów polskiego pochodzenia do Polski, w tym około 6 800 osób do Zbąszynia. Uchodźcy zostali zakwaterowani w barakach wojskowych i budynkach młyna, a lokalna społeczność dostarczyła im ciepłą wodę i jedzenie.
 • Okupacja Niemiecka: W 1939 roku, po inwazji Niemiec na Polskę i wybuchu II wojny światowej, Zbąszyń został szybko zajęty przez Niemcy. Podczas okupacji niemieckiej miejscowa ludność polska była prześladowana, a Niemcy zorganizowali w mieście więzienie i obóz pracy przymusowej dla Żydów​.

Atrakcje i Kultura

 • Muzeum: W Zbąszyniu znajduje się Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła, które prezentuje historię i etnografię regionu​.
 • Sport: Lokalny klub piłkarski, Obra Zbąszyń, rywalizuje w niższych ligach​.

Podsumowanie

Zbąszyń to miasto o bogatej i złożonej historii, sięgającej średniowiecza, z ważnymi momentami w historii Polski, szczególnie w kontekście zmian granic i II wojny światowej. Dziedzictwo kulturowe i historyczne miasta jest pielęgnowane poprzez działalność muzealną, a lokalne życie sportowe również odgrywa ważną rolę w społeczności. Zbąszyń pozostaje ważnym świadkiem historii Polski i regionu.

Auto kasacja Zbąszyń - Prawo

Pragniemy poinformować że dotychczasowe praktyki wyzbywanie się pojazdów, polegające na nielegalnym przekazaniu ich na złom w myśl nowelizacji ustawy i wobec drastycznego zaostrzenia kar za taki proceder-całkowicie tracą rację bytu.

Pojazd, który nie otrzyma zaświadczenia o dokonaniu na nim demontażu, znajduje się nadal w ewidencji pojazdów zarejestrowanych. I jeżeli została wypowiedziana na niego umowa ubezpieczenia OC, niezależnie od upływu czasu zostanie nałożona kara. Bez możliwości odstępstwa i przedawnienia.Karę nalicza Fundusz Gwarancyjny i w chwili obecnej jest to 500 euro za każdy brak ciągłości OC powyżej 14 dni.
Tylko skasowanie pojazdu przez profesjonalną stację demontażu, która posiada zezwolenie od Marszałka Województwa gwarantuje całkowite i jednoznaczne uregulowanie strony prawnej wyzbycia się niechcianego lub nie nadającego się do użytkowania pojazdu!

A w szczególności:

 • przekazując pojazd do naszej STACJI DEMONTAŻU otrzymacie komplet dokumentów potrzebnych do OSTATECZNEGO wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji
 • okazując zaświadczenie z naszej stacji demontażu macie także doskonałą możliwość otrzymania zwrotu nadpłaty OC
 • jeżeli wasze auto jest kompletne otrzymacie za nie godziwą zapłatę
 • oraz co najważniejsze oddanie pojazdu do stacji demontażu gwarantuje wolność od WSZELKICH KARNYCH OBCIĄŻEŃ oraz jest to postępowanie w ZGODZIE Z SUMIENIEM i DOBREM naszej planety. Nielegalne wysypiska i składnice złomu to katastrofalna w skutkach emisja trucizn i zanieczyszczań których zgubne konsekwencje poniosą za nas nasze dzieci.

Transport i pozostałe korzyści

Jeżeli odsprzedacie , przekażecie samochód do naszej Stacji Demontażu, my zapewnimy transport tego auta, oraz zaoferujemy Wam w promocyjnej ofercie możliwość zakupu nowego auta wprost z naszego komisu. Lub też objętego rabatem wyjazdu do Niemiec po samochód z jednego z pięciu Berlińskich placów na które nasz kierowca cyklicznie każdego tygodnia jeździ nawet do czterech razy. Podróż po auto do Niemiec odbędziecie w komfortowych warunkach nową, wyposażoną w klimatyzację ośmioosobową auto lawetą, przystosowaną do przewożenia nawet trzech aut jednocześnie, a nasz kierowca pomoże wam dokonać już na miejscu najlepszego wyboru. Dodatkowo otrzymacie od nas rabat na ten przejazd oraz na przewiezienie wybranego w korzystnej cenie auta, w stanie technicznym daleko lepszym od samochodów eksploatowanych na polskich drogach. Co więcej już tu na miejscu: także obejmiemy was swoją opieką i pomożemy, a nawet zrobimy to za was: załatwić wszystkie niezbędne formalności związane z rejestracją sprowadzonego samochodu do Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego nowego serwisu pod linkiem: auto kasacja

 

Autokasacja Zbąszyń Kapral-Car

autokasacja Zbąszyń

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl