Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Suzuki

Używane części do aut marki Suzuki - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Suzuki.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Suzuki - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Suzuki

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Suzuki

No items found

Kilka słów o marce Suzuki

 

suzukiZałożone w roku 1909 roku japońskie przedsiębiorstwo Suzuki to podmiot kojarzony dziś nie tylko z wieloma modelami samochodów. Marka ta znana jest również wielbicielom motocykli, pojawia się przy tym często, gdy mówi się o silnikach spalinowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Dziś jej fabryki znajdują się już w czternastu krajach, a dystrybutorzy Suzuki działają w blisko 120 państwach świata, co najlepiej świadczy o globalnym zasięgu i dużych ambicjach wspomnianej firmy.
Firma Suzuki już od pierwszych lat swojego istnienia mogła szczycić się dynamicznym rozwojem, początkowo nie był on jednak związany z rynkiem motoryzacyjnym.

Pierwszym produktem, który zapewnił jej uznanie w całej Japonii były krosna tkackie wykorzystywane przez przemysł jedwabniczy – nie tylko bardziej wydajne, ale i łatwiejsze w obsłudze od rozwiązań stosowanych wcześniej. Jeszcze dwadzieścia lat później firma specjalizowała się w produkcji maszyn tkackich, te zaś były na tyle skuteczne, że eksportowano je za granicę.

A jednak w pewnym momencie jasne stało się to, że firma musi rozwijać się w wielu kierunkach. Poszukiwanie nowych branż odkryło, jak duże jest w Japonii zapotrzebowanie na niewielkie samochody, projekt ruszył więc w roku 1937, a już po dwóch latach firma mogła przedstawić swoje prototypowe modele. Plany produkcyjne Suzuki musiały zostać zmodyfikowane po wybuchu działań wojennych, potem zaś okazało się, że to produkcja krosen jest tą, która może zapewnić przetrwanie. Z czasem jednak przypomniano sobie o ambitnych planach, pierwszy lekki samochód pojawił się więc na lokalnym rynku już w roku 1955.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram