Posiadamy części samochodowe do marki Subaru.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro – kategoria Subaru

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie – w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Subaru

No items found

Kilka słów o marce Subaru

subaruFirma Subaru został a założona w roku 1953, gdy jednak chcemy poznać jej korzenie, musimy cofnąć się aż do roku 1917. To właśnie wtedy Cikuhei Nakajima założył przedsiębiorstwo Nakajima Aircraft Company, która funkcjonowała z powodzeniem aż do roku 1945.

Decyzja władz okupacyjnych oznaczała jej rozpad, przedsiębiorstwo zostało więc podzielone na dziesięć mniejszych firm, nie wprowadzono przy tym żadnych powiązań między nimi. W 1953 roku zarówno Stany Zjednoczone, jak i Organizacja Narodów Zjednoczonych zezwoliły na połączenie sześciu z nich i właśnie na skutek tego porozumienia do życia powołana została firma Fuji Heavy Industries wytwarzająca nie tylko maszyny i sprzęt budowlany, ale również sprzęt gospodarstwa domowego.

Nowa firma planowała również inwestycje związane z branżą motoryzacyjną, a choć plany były ambitne, nie doszło do żadnych wydarzeń, które zakłóciłyby ich realizację. Już w roku 1954 zaprezentowano prototyp samochodu osobowego, który ostatecznie został nazwany Subaru 500. Nowy samochód musiał podobać się Japończykom, zapewniał bowiem nie tylko komfort jazdy, ale również stabilność, posiadał bowiem nie tylko niezależne zawieszenie przednich kół, ale i olejowo-gazowy amortyzator. W 1958 roku ruszyła produkcja niewielkich samochodów Subaru 360, a sam model został szybko określony mianem samochodu, któremu udało się zmotoryzować Japonię. Kolejne modele były przyjmowane równie ciepło, a o tym, że sprzedawały się naprawdę dobrze może świadczyć choćby to, że trafiały również poza Japonię.