Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Smart

Używane części do aut marki Smart - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Smart.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Smart - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Smart

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Smart

No items found

Kilka słów o marce Smart

smartPrzywykliśmy do tego, że koncerny samochodowe, które liczą się nie tylko w Europie, ale i na świecie to firmy, które mogą pochwalić się imponującą historią i wieloletnim doświadczeniem. Czy jednak zawsze musi tak być? Historia firmy Smart potwierdza, że to nie piękna historia, ale oryginalność, innowacyjność i konkurencyjność są na rynku motoryzacyjnym tymi czynnikami, którym można przypisać największe znaczenie.

Smart z pewnością nie powstałby, gdyby nie Nicolas Hayek – szwajcarski przedsiębiorca znany lepiej jako właściciel oraz założyciel znakomitego producenta zegarków, firmy Swatch. Idea Hayka spotkała się z zainteresowaniem grupy Daimler AG i to właśnie ona, na początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, zdecydowała o stworzeniu spółki Mercedes-Swatch. Już na wstępie zdecydowano, że samochód produkowany przez nowy podmiot będzie nawiązywał do pomysłu i rozwiązań zaproponowanych w 1972 roku przez Johanna Tomforde.
W pewnym momencie drogi obu współpracujących ze sobą podmiotów zaczęły się rozchodzić. Hayek miał ściśle określony plan, wychodził bowiem z założenia, że nie ma sensu kopiowanie istniejących pomysłów. Chciał niewielkiego samochodu dla dwóch osób, którego cena byłaby porównywalna z tą, jaką posiadają samochody używane.

W roku 1994 powołano więc do życia spółkę Smart GmbH z siedzibą w niemieckim mieście Boblingen. Pomysły szwajcarskiego przedsiębiorcy powoli wcielane są w życie, a przemyślana strategia sprawia, że niewielkie Smarty zdobywają dużą popularność.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram