Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Seat

Używane części do aut marki Seat - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Seat.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Seat - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Seat

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Seat

No items found

Kilka słów o marce Seat

Seat logoHiszpańskie przedsiębiorstwo SEAT jest własnością Grupy Volkswagen. Jego główna siedziba mieści się w stolicy Katalonii – Barcelonie, a kolejne modele cieszą się popularnością również poza granicami Hiszpanii zyskując sobie dużą sympatię również wśród Polaków.

Sama firma narodziła się stosunkowo niedawno, bo 9 maja 1950 roku. Co ciekawe, za jej powstaniem stali nie konstruktorzy i inżynierowie, ale Narodowy Instytut Przemysłu, choć od samego początku udziały miała też korporacja składająca się z sześciu banków oraz włoski Fiat.

Ten ostatni przyczynił się zresztą do szczególnie dynamicznego rozwoju firmy, udzielił bowiem Seatowi licencji na model o oznaczeniu 1400 – pierwszy opracowany po zakończeniu drugiej wojny światowej. SEAT 1400 zaczął być produkowany w roku 1953 i nie minęło wiele czasu, a zdobył sobie popularność na tyle dużą, że można było myśleć o rynkowym debiucie kolejnych modeli. Cztery lata później pojawił się więc w sprzedaży nieco mniejszy SEAT 600 uznany za wyjątkowo atrakcyjne auto rodzinne. W roku 1980, a więc trzydzieści lat po narodzinach firmy, Fiat sprzedał swoją część udziałów Narodowemu Instytutowi Przemysłu, a SEAT stał się pierwszym producentem samochodów mogących poszczycić się w pełni hiszpańskim kapitałem.

Dziś, w ramach Grup Volkswagen, SEAT nadal rozwija się dynamicznie. Powstają nowe modele samochodów, a firma odważnie myśli także o swojej roli w motoryzacji przyszłości. Świadczy o tym już choćby to, że od kilku lat marka może pochwalić się Centrum Rozwoju Prototypów, w którym pracuje się nad innowacyjnymi modelami.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram