Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Renault

Używane części do aut marki Renault - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Renault.

Sprzedaż telefoniczna

793 031 115

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Renault

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Renault

No items found

Kilka słów o marce Renault

Renault logoWiele firm zasłużonych dla historii motoryzacji nie funkcjonuje już na rynku, a o niektórych pamiętają wyłącznie entuzjaści historii automobilizmu na świecie. Mówimy jednak o regule, od której istnieje przynajmniej kilka wyjątków, jednym z nich jest zaś sukces firmy Renault – jednego z najstarszych producentów samochodów na świecie. Dziś firma zatrudnia ponad 130 tysięcy pracowników na całym świecie i zaliczana jest do tych podmiotów, które nie naśladują innych, ale wyznaczają nową jakość stawiając na innowacyjność i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb klientów.

Mówiąc o historii marki nie można nie wspomnieć o roku 1899, właśnie wtedy założono bowiem Societe Renault Freres, którą tworzyli bracia – Louis, Fernand oraz Marcel. Jeśli jednak mamy być skrupulatni, musimy pamiętać, że pierwszy samochód zaprojektowany przez Louisa powstał jeszcze wcześniej, miało to bowiem miejsce w roku 1898. Początki bywają trudne, dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że pierwszy firmowy warsztat nie był zbyt okazały, trudno jest bowiem określać tym mianem szopę na narzędzia znajdującą się na terenie rodzinnej posiadłości. W pierwszym okresie działalności firma bazowała też na silnikach innych producentów, choć już w roku 1902 kreatywny Louis zaproponował własne rozwiązanie. Bracia od samego początku wychodzili też z założenia, że najlepszą formą reklamy może okazać się wystawianie produkowanych przez nich pojazdów w zawodach sportowych i choć mijają dziesięciolecia, filozofia firmy jest pod tym względem niezmienna.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram