Posiadamy części samochodowe do marki OPEL.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro – kategoria Opel

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie – w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Opel

Rok produkcji: 2000
Dodane: 18 października 2016
Rok produkcji: 1999
Dodane: 6 października 2016
Rok produkcji: 1998
Dodane: 5 października 2016
Rok produkcji: 2004
Dodane: 5 października 2016

Kilka słów o marce Opel

Logo OpelChoć dziś Opel należy do założonego w 1908 roku koncernu General Motors, historia tego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją samochodów osobowych i dostawczych jest znacznie dłuższa. Jej początek datuje się na rok 1862, kiedy to Adam Opel zdecydował o otwarciu własnego przedsiębiorstwa. Oczywiście, w pierwszych latach jego działalności nikt nie myślał o produkcji samochodów. Pierwszymi produktami opuszczającymi fabryki były maszyny do szycia, bardzo szybko dołączyły jednak do nich również rowery. Sam Adam nie doczekał zresztą czasów, w których jego firma wypuściła na rynek pierwszy samochód, stało się to bowiem w roku 1899, a więc cztery lata po jego śmierci.

Dziś Opel to drugi co do wielkości producent samochodów osobowych w Niemczech, firma zasłynęła jednak na całym świecie. O tym, że jego pracownicy nie tylko uważnie analizowali trendy, ale i starali się je wyprzedzać niech świadczy choćby to, że w roku 1989 na europejskim rynku pojawiły się pierwsze Ople z katalizatorem. Sam katalizator był już, oczywiście, rozwiązaniem dość dobrze znanym, to jednak właśnie Opel jako pierwszy na kontynencie zdecydował, że będzie on elementem standardowego wyposażenia oferowanych przez niego pojazdów. Odważne działania i troska o bezpieczeństwo pasażerów zaowocowały zresztą licznymi wyróżnieniami, jakich doczekała się ta marka. Swego rodzaju ciekawostką może być też to, że nie wszystkie Ople jeżdżące po drogach świata występują pod taką właśnie nazwą. Przykładowo, w Australii i Oceanii obowiązująca jest dla nich nazwa Holden, a w Wielkiej Brytanii – Vauxhall.