Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Opel

Używane części do aut marki Opel - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki OPEL.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Opel - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Opel

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Opel

No items found

Kilka słów o marce Opel

Logo OpelChoć dziś Opel należy do założonego w 1908 roku koncernu General Motors, historia tego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją samochodów osobowych i dostawczych jest znacznie dłuższa. Jej początek datuje się na rok 1862, kiedy to Adam Opel zdecydował o otwarciu własnego przedsiębiorstwa. Oczywiście, w pierwszych latach jego działalności nikt nie myślał o produkcji samochodów. Pierwszymi produktami opuszczającymi fabryki były maszyny do szycia, bardzo szybko dołączyły jednak do nich również rowery. Sam Adam nie doczekał zresztą czasów, w których jego firma wypuściła na rynek pierwszy samochód, stało się to bowiem w roku 1899, a więc cztery lata po jego śmierci.

Dziś Opel to drugi co do wielkości producent samochodów osobowych w Niemczech, firma zasłynęła jednak na całym świecie. O tym, że jego pracownicy nie tylko uważnie analizowali trendy, ale i starali się je wyprzedzać niech świadczy choćby to, że w roku 1989 na europejskim rynku pojawiły się pierwsze Ople z katalizatorem. Sam katalizator był już, oczywiście, rozwiązaniem dość dobrze znanym, to jednak właśnie Opel jako pierwszy na kontynencie zdecydował, że będzie on elementem standardowego wyposażenia oferowanych przez niego pojazdów. Odważne działania i troska o bezpieczeństwo pasażerów zaowocowały zresztą licznymi wyróżnieniami, jakich doczekała się ta marka. Swego rodzaju ciekawostką może być też to, że nie wszystkie Ople jeżdżące po drogach świata występują pod taką właśnie nazwą. Przykładowo, w Australii i Oceanii obowiązująca jest dla nich nazwa Holden, a w Wielkiej Brytanii – Vauxhall.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram