Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Części Nissan

Używane części do aut marki Nissan - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Nissan.

Sprzedaż stacjonarna części do Nissan

Mamlicz 145, 88-190 Barcin

Do naszej lokalizacji blisko jest z takich miast jak:

Bydgoszcz (40 min.), Toruń (65 min.), Inowrocław (25 min.), Gniezno (45 min.)

Blisko jest również z: Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło nad Notecią, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.

Kontakt - części Nissan

793031115

Części do Nissan w sklepie online

Kilka słów o marce Nissan

NissanHistoria firmy Nissan zaczyna się w odległym roku 1911, warto jednak pamiętać o tym, że sama nazwa nie ma aż tak dużych tradycji. Utworzona wówczas w Tokio fabryka samochodów nosiła nazwę Kwaishinsha i powstała na fali rewolucji przemysłowej. Co ważne, jej założyciele od samego początku zakładali, że będą związani z rynkiem motoryzacyjnym, co wcale nie jest typowe dla historii japońskich firm cieszących się mianem najważniejszych obecnie graczy w tej branży.

Pierwszy samochód zjechał z taśm produkcyjnych w roku 1914 występując pod nazwą DAT. Nazwa ta była swego rodzaju hołdem dla jego konstruktorów, składała się bowiem z pierwszych liter ich nazwisk. Nie bez znaczenia było jednak to, że w języku japońskim oznacza zająca i to właśnie on pojawił się na firmowym logo. Początkowo marka DAT była związana przede wszystkim z samochodami ciężarowymi i dostawczymi. Trudno się było zresztą temu dziwić skoro zapotrzebowanie na pojazdy tego typu było naprawdę duże, a konkurencja wcale nie rzucała poważnych wyzwań. Prototyp małego samochodu powstał dopiero w roku 1931, nowy pojazd otrzymał przy tym dość symboliczną nazwę Datson, zmienioną szybko na Datsun.

Co ciekawe, już w latach trzydziestych firma zaczęła myśleć o zainteresowaniu swoimi produktami klientów spoza Japonii W centrum jej zainteresowania znalazł się przede wszystkim rynek australijski, a auto szybko stało się symbolem dynamicznego rozwoju japońskiej motoryzacji. Dynamiczny rozwój został zahamowany dopiero przez działania wojenne, wtedy też pozycja firmy zaczęła spadać na korzyść konkurującej z nią Toyoty. Wznowienie produkcji miało miejsce w Jokohamie w roku 1953, a firma dość szybko stała się drugim co do znaczenia producentem samochodów w Japonii. Od 1983 samochody te nazywane są zresztą Nissanami, choć do pewnego momentu nazwa ta była zarezerwowana jedynie dla pojazdów użytkowych.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram