Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Lexus

Używane części do aut marki Lexus - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Lexus.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Lexus - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Lexus

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Lexus

No items found

Kilka słów o marce Lexus

 

LexusPrzez lata firmy działające w branży motoryzacyjnej koncentrowały się przede wszystkim na tym, aby oferować odbiorcom samochody tanie, oszczędne i charakteryzujące się niewielkimi gabarytami. I dziś zapotrzebowanie na takie pojazdy jest duże, nie oznacza to jednak, że brakuje osób zainteresowanych pojazdami klasy premium. To właśnie do nich adresowane są rozwiązania firmowane znakiem Lexus.

Sam Lexus jest producentem luksusowych samochodów osobowych od początku swojego istnienia związany z japońskim koncernem motoryzacyjnym Toyota. Powstanie marki nie było zresztą dziełem przypadku, Toyota miała bowiem ambicję konkurowania zarówno z amerykańskimi, jak i europejskimi producentami aut luksusowych zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, że realizacja tego zadania będzie łatwiejsza, gdy luksusowa marka zostanie stworzona od podstaw.

Początkowo Lexusy trafiały przede wszystkim do Stanów Zjednoczonych, to właśnie ten rynek Toyota chciała bowiem opanować w pierwszej kolejności. Z czasem jednak marka wypromowała się w całym świecie i dziś jest obecna już w osiemdziesięciu państwach. Co ciekawe, choć jej początki sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, sami Japończycy mogą czuć się nieco poszkodowani. Nawet jeśli nowe modele podobały im się, możliwość zakupu Lexusów została im zaoferowana dopiero w roku 2005. Od początku historii marki do dziś Lexus jest synonimem innowacyjności. Może o tym świadczyć choćby to, że firma sprzedaje najwięcej samochodów klasy premium z napędem hybrydowym.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram