Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Land Rover

Używane części do aut marki Land Rover - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Land Rover.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Land Rover - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Land Rover

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Land Rover

No items found

Kilka słów o marce Land Rover

Land RoverBrytyjczycy nie bez dumy mówią o tym, że gdyby nie ich wkład w motoryzację, ta długo jeszcze nie charakteryzowałaby się dzisiejszym bardzo wysokim poziomem. Nie można się z tym nie zgodzić, choć bowiem dziś kondycja brytyjskich marek nie jest na ogół godna pozazdroszczenia, nadal mają one spory wpływ na wygląd i możliwości samochodów osobowych, w tym zwłaszcza tych, które reprezentują tak zwaną klasę Premium.

Znakomitym przykładem może być marka Land Rover specjalizująca się przede wszystkim w produkcji samochodów terenowych i tak zwanych aut uterenowionych, dla których typowy jest ich luksusowy charakter.

O początkach firmy można mówić cofając się do roku 1984. To właśnie wtedy Maurice Wilks opracował pierwszy model własnego samochodu terenowego, choć nie ukrywano, że technologia jest zaczerpnięta z popularnych amerykańskich Jeepów. Oficjalnym producentem pojazdu była firma Rover, a jego oryginalność i niezawodność przyczyniła się do tego, że model wzbudził zainteresowanie brytyjskiej armii.

Zainteresowanie wojska oznaczało spory zastrzyk finansowy i przyczyniło się do tego, że projekt mógł być rozwijany. Z czasem Land Rover stał się osobną marką, a kolejne samochody były zdecydowanie bardziej luksusowe niż pierwszy model. Land Rover zawsze potrzebował pewnego wsparcia z zewnątrz. Przez lata oferowała je niemiecka marka BMW i amerykański Ford, dziś zaś firma znajduje się wśród tych, które zostały przejęte przez indyjski koncern samochodowy Tata, posiadający również w swoim portfelu markę Jaguar.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram