Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Kia

Używane części do aut marki Kia - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Kia.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Kia - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Kia

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Kia

No items found

Kilka słów o marce Kia

 

Kia logoCzy firma, która inauguruje swoją działalność produkując ręcznie stalowe rury i części do rowerów, może z czasem stać się jednym z liderów branży motoryzacyjnej znanym na całym świecie? Historia marki Kia potwierdza, że nie jest to wcale aż tak nieprawdopodobne, jak mogłoby się nam wydawać.

Kia Motors rozpoczęła swoją działalność w roku 1944 jako Kyungsung Industrial Co. i aż do roku 1951 niewiele wskazywało na to, że kiedykolwiek będzie znana także poza Koreą. Przełomowy okazał się moment, w którym w sprzedaży pojawił się pierwszy rower jej produkcji, wypada przy tym podkreślić, że to właśnie wtedy firma zmieniła nazwę na Kia Industries. Z czasem Kia zaczęła produkować również skutery, a od 1961 roku w jej ofercie pojawiły się także motocykle.

Rozwój firmy był stopniowy, ale charakteryzowała go duża konsekwencja, na początku lat siedemdziesiątych mieliśmy więc do czynienia z kolejnym wydarzeniem zasługującym na miano przełomowego. Kia skonstruowała własny silnik i niemal natychmiast zdecydowano, że można już przystąpić do produkowania samochodów. Oczywiście, dość poważnym problemem był brak zaplecza naukowo-technicznego, Kia rozwiązała go jednak korzystać z rozwiązań opracowanych przez innych producentów.

W 1974 na rynku zadebiutował model Brisa, firma współpracowała przy tym zarówno z japońską Mazdą, jak i francuskim Peugeotem. Być może współpraca z zagranicznymi producentami trwała nawet dłużej niż było to konieczne, to jednak właśnie doświadczenia zdobyte w czasie jej prowadzenia pozwoliły na zaistnienie na międzynarodowych rynkach, co stało się faktem już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram