Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Jaguar

Używane części do aut marki Jaguar - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Jaguar.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Jaguar - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Jaguar

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Jaguar

No items found

Kilka słów o marce Jaguar

 

JaguarJaguar to bez wątpienia jedna z tych brytyjskich firm działających w branży motoryzacyjnej, która jest rozpoznawana na całym świecie. Producent luksusowych samochodów osobowych i aut sportowych zadebiutował na rynku w roku 1922, choć pierwotnie firma nosiła nazwę SS Company.

Pierwszy okres działalności firmy to także czas, w którym oferowała ona przede wszystkim wózki boczne do motocykli, na pierwszy samochód trzeba było więc poczekać jeszcze kilka lat. Kolejnym krokiem milowym w historii firmy okazała się produkcja karoserii zamawianej przez wielu europejskich producentów. Zapotrzebowanie na produkty firmy szybko okazało się zresztą na tyle duże, że konieczne stało się opuszczenie dotychczasowej siedziby i przeniesienie się do Coventry.

Do zmiany nazwy firmy doszło w czasie II wojny światowej, nietrudno przy tym domyślić się, że kluczowe okazały się względy marketingowe. Dotychczasowa nazwa dość jednoznacznie kojarzyła się z niemieckimi oddziałami wojskowymi, zmiana wydawała się więc jedynym posunięciem, które można było zaakceptować. Nazwa Jaguar nie była zresztą przypadkowa, była ona bowiem zbieżna z tą, jaką otrzymał jeden z pierwszych modeli samochodów tej marki.

Mówiąc o momentach przełomowych w historii firmy nie można nie wspomnieć też o roku 1989. Właśnie wtedy podjęto decyzję o przejęciu brytyjskiego koncernu przez amerykańską firmę Ford, co oznaczało dla Jaguara spory zastrzyk finansowy. Dziś, w konsekwencji światowego kryzysu z początku dwudziestego pierwszego wieku, właścicielem jaguara jest indyjska firma Tata.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram