Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Hyundai

Używane części do aut marki Hyundai - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Hyundai.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Hyundai

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Hyundai

No items found

Kilka słów o marce Hyundai

hyundaiHistoria firmy Hyundai zaczęła się zaraz po zakończeniu drugiej wojny światowej, firma została bowiem założona w roku 1947. Początkowo był to przede wszystkim koncern budowlany, w roku 1967 zdecydowano jednak o wyodrębnieniu z niego spółki Hyundai Motor Company, która miała zajmować się produkcją samochodów. Koreańczycy zdawali sobie sprawę z tego, że może im brakować zaplecza naukowo-technicznego, szybko doszli więc do wniosku, że współpraca z doświadczonymi podmiotami może być jedynym wartym rozpatrzenia sposobem na to, aby zaistnieć na wymagającym rynku motoryzacyjnym.

Wybór padł na Forda i to właśnie samochody na jego licencji były pierwszymi, które produkowano w fabrykach Hyundai. Na rynku koreańskim pierwszy pojawił się model Cortina, a owocna współpraca obu firm trwała do połowy lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Oczywiście nie oznaczało to wcale, że Hyundai zamierzał przez cały czas bazować na pomysłach przygotowanych przez firmę Ford. Konstruktorzy pracowali nad autorskim projektem i ten został zaprezentowany już w roku 1974. Był to Hyundai Pony, który już rok później pojawił się w masowej produkcji. Model często określano mianem testowego, ponieważ jednak został przyjęty życzliwie, podjęto decyzję na temat kontynuowania prac nad oryginalnymi rozwiązaniami.

Ekspansja na rynki w innych częściach świata była naturalną konsekwencją rozwoju firmy, dla której lokalny rynek koreański w pewnym momencie okazał się po prostu za ciasny. Co ciekawe, pierwszymi państwami, które wzbudziły zainteresowanie Koreańczyków były... Ekwador i Gwatemala.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram