Posiadamy części samochodowe do marki Honda.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro – kategoria Honda

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie – w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Honda

Rok produkcji: 2006
Dodane: 19 października 2016

Kilka słów o marce Honda

hondaHonda to jedna z tych firm, która nie ma przedwojennych tradycji na rynku samochodowym. Nie oznacza to jednak, że mamy w jej przypadku do czynienia z producentem, który dopiero zdobywa pierwsze doświadczenia. Jej historia rozpoczyna się w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, w rzeczywistości jednak firma jest nieco starsza.

Soichiro Honda założył swoje przedsiębiorstwo już w roku 1948, choć z całą pewnością nie był to najlepszy okres a japońskiej historii. Państwo było zniszczone i jeszcze nie pozbierało się po przegranej wojnie, brakowało w nim przy tym nie tylko ropy, ale i silnej waluty. A jednak Honda od samego początku była związana z motoryzacją, choć początkowo jej oferta obejmowała przede wszystkim produkcję części mechanicznych, motocykli, a w dalszej kolejności także silników. Fabryka początkowo była niewielka, a silniki, które napędzały motocykle, również nie imponowały swoimi gabarytami. Szybko jednak okazało się, że właśnie takie podejście do własnych możliwości jest w stanie zagwarantować firmie sukces.

Początkowo firma znana była przede wszystkim jako producent motocykli, okazała się przy tym producentem na tyle dobrym, że szybko zdobyła sobie uznanie na świecie. W 1960 roku zapadła więc decyzja o budowie pierwszego samochodu osobowego, a choć założenia mówiły o opanowaniu przede wszystkim rynku japońskiego, szybko okazało się, że można było liczyć na znacznie więcej. Ekspansja na światowym rynku samochodowym nie była tak dynamiczna, jak w przypadku motocykli, dziś Honda jest jednak uznaną marką, a jej kolejne modele są chętnie kupowane również przez Polaków.