Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Ford

Używane części do aut marki Ford - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Ford.

Sprzedaż telefoniczna

 501 179 834

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Ford

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Ford

No items found

Kilka słów o marce Ford

Ford logoAmerykański koncern Ford kojarzony jest przede wszystkim z produkcją samochodów osobowych, okazuje się jednak, że jego oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Pod marką Ford można dziś znaleźć między innymi: samochody ciężarowe, autobusy, maszyny i pojazdy rolnicze, a nawet sprzęt elektroniczny.
Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych firm motoryzacyjnych w historii Stanów Zjednoczonych, nie da się przy tym ukryć, że przedsiębiorstwo, które Henry Ford założył w 1903 roku przyczyniło się też do rozwoju motoryzacji na świecie, a jego wkład jest nie do przecenienia.

Od samego początku firma zwracała zresztą na siebie uwagę ze względu na swoją dynamikę, pierwsza zagraniczna fabryka została bowiem otwarta w Kanadzie już w rok po założeniu amerykańskiego koncernu. Ford Model T pojawił się w sprzedaży w roku 1908, a ponieważ szybko zdecydowano się na zastosowanie przy jego produkcji taśmy produkcyjnej, samochody firmowane znakiem Ford z roku na rok były coraz tańsze.

W latach trzydziestych oferta firmy została uzupełniona o samochody dostawcze, a w latach czterdziestych Ford zaczął produkować nie tylko na potrzeby odbiorców cywilnych, ale i na zamówienie wojska.

Po drugiej wojnie światowej Ford wcale nie zrezygnował z rozwiązań innowacyjnych. Tu dobrym przykładem może być model Falcon, który pojawił się w sprzedaży w roku 1960 stając się pierwszym amerykańskim samochodem kompaktowym. Firma znana jest również z tego, że oferuje rozwiązania przystępne cenowo nawiązując w ten sposób do swoich przedwojennych tradycji.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram