Posiadamy części samochodowe do marki Fiat.

Sprzedaż telefoniczna

 501 179 834

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro – kategoria Fiat

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie – w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Fiat

Rok produkcji: 2006
Dodane: 30 września 2016

Kilka słów o marce Fiat

Fiat logoMający swoją siedzibę we włoskim Turynie koncern samochodowy Fiat to bez wątpienia jeden z najważniejszych włoskich producentów samochodów. Jego oferta jest zresztą dość rozbudowana, składają się na nią bowiem nie tylko samochody osobowe, ale także auta dostawcze.

Sama historia firmy liczy sobie już ponad sto lat, do jej założenia doszło bowiem w roku 1899. Inicjatywę wprowadziła w życie grupa przemysłowców, wśród których szczególnie ważną rolę odegrał Giovanni Agnelli do dziś uważany za jedną z najbardziej zasłużonych dla historii marki postaci. Bazą dla firmy była istniejąca już wcześniej manufaktura samochodowa, szybko zdecydowano jednak, że nowe modele będą produkowane pod własną marką. Cechą charakterystyczną koncernu był nie tylko dynamiczny rozwój, ale i skłonność do przejmowania innych przedsiębiorstw samochodowych.

Wiele z nich już nie istnieje, Grupa Fiat to jednak nadal marki tak uznane jak Alfa Romeo, Lancia, Iveco, Ferrari i Maserati.
Dziś najważniejsze fabryki Fiata mieszczą się we Włoszech i Brazylii, bardzo ważnym rynkiem pozostaje jednak również rynek polski, o czym może świadczyć choćby znaczenie przedsiębiorstwa Fiat Auto Poland.

Przedsiębiorstwo powstało w roku 1992 wykorzystując Fabryki Samochodów Małolitrażowych mieszczące się w Bielsko Białej i Tychach. Produkcja samochodów w Bielsko Białej została dość szybko zaniechana, zakład w Tychach uważany jest jednak za jedną z największych fabryk Fiata nie tylko w Europie, ale również na świecie zajmując ważne miejsce również na motoryzacyjnej mapie Polski.