Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Dodge

Używane części do aut marki Dodge - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Dodge.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Dodge - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Dodge

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Dodge

No items found

Kilka słów o marce Dodge

DodgeChoć amerykańska marka samochodów Dodge należy do korporacji Chrysler, nie zatraciła prawa do oferowania polecanych przez siebie rozwiązań pod własnym szyldem. Dziś kojarzona jest nie tylko z samochodami osobowymi, ale również z vanami, samochodami terenowymi i pick-upami, swego rodzaju ciekawostką jest zaś to, że niektóre modele znajdują swoje odpowiedniki nawet pośród tych samochodów, które pojawiają się na rynku pod marką Chrysler.

W przeciwieństwie do rozwiązań oferowanych przez Chryslera charakteryzuje je jednak mniej luksusowe wykończenie, a także obecność mniejszej liczny opcji. W swojej historii Dodge miał również swoją markę siostrzaną. Był nią Plymouth, ale w 2001 roku Chrysler zadecydował o zarzuceniu produkcji samochodów z tym logo.
Korzenie firmy Dodge sięgają końca dziewiętnastego wieku, choć przedsiębiorstwo koncentrowało się wówczas na produkcji części maszyn i rowerów, na które rynek zgłaszał wyjątkowo duże zapotrzebowanie.

W 1901 roku siedzibą fabryki stało się Detroit, ona sama zaś dała się poznać jako producent łożysk charakteryzujących się bardzo wysoką jakością. Już rok później firma nawiązała współpracę z Fordem, nie powinno zatem zaskakiwać to, że pierwszy samochód firmowy, który opuścił fabrykę dwanaście lat później, był wzorowany na Fordzie T.

Już ten pierwszy model okazał się zresztą strzałem w dziesiątkę. Był jednym z ulubionych samochodów amerykańskiej klasy średniej i przyczynił się do tego, że firma dała się poznać szerszemu gronu odbiorców. Chrysler zakupił przedsiębiorstwo w roku 1928, nie zrezygnował jednak z wykorzystywania marki, która zyskała już sobie popularność w całej Ameryce.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram