Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Daewoo

Używane części do aut marki Daewoo - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Daewoo.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Daewoo

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Daewoo

No items found

Kilka słów o marce Daewoo

Daewoo logoGdy mówimy o firmie Daewoo Motor Co. musimy mieć świadomość tego, że mamy do czynienia z producentem stosunkowo młodym, firma debiutowała bowiem na rynku w roku 1983. Historia marki jest jednak bardziej bogata i nakazuje nam się przenieść w czasie co najmniej do lat siedemdziesiątych.

Firma Saenara Motor Co. została założona w roku 1962, początkowo jednak nic nie wskazywało na to, że może przyczynić się do rozpropagowania koreańskich samochodów na całym świecie. Nic w tym zresztą dziwnego, koro jej pracownicy koncentrowali się na montowaniu japońskich samochodów ciężarowych. Z czasem jej zadania się zmieniały, tak samo, jak zmieniali się jej właściciele, nadal jednak firmy nie opuszczały oryginalne auta. Przełom nastąpił w roku 1976, a pierwsze oryginalne samochody produkowano pod nazwą Sachan. Wspomniany już rok 1983 jest więc tym, w którym kolejne modele zaczęły pojawiać się w salonach samochodowych jako Daewoo.

Samochody te dość szybko zaczęto sprzedawać w Stanach Zjednoczonych, a na początku lat dziewięćdziesiątych koreański producent dostrzegł ogromny potencjał kryjący się w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Zyskała na tym również polska, w roku 1997 powołano bowiem do życia spółkę Daewoo-FSO montującą, a następnie również produkującą niektóre modele koreańskich samochodów. Złoty okres zakończył się jednak już dwa lata później, gdy koreański producent został zmuszony do ogłoszenia bankructwo. Kontrola nad firmą została przejęta przez banki, a zadaniem priorytetowym stała się jej możliwie jak najbardziej opłacalna sprzedaż.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram