Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Chrysler

Używane części do aut marki Chrysler - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Chrysler.

Uwaga! Nie wszystkie części mamy wystawione na Allegro. Jeśli szukasz części, której nie ma na naszym Allegro zadzwoń do nas!

Sprzedaż telefoniczna

 793 031 115

Sprzedaż internetowa

Części samochodowe Chrysler - sklep internetowy

Nasze Allegro - kategoria Chrysler

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Chrysler

No items found

Kilka słów o marce Smart

 

chryslerAmerykański koncern Chrysler istnieje od początku dwudziestego wieku, a jego historia pisze się po dziś dzień. Najważniejsze wydarzenie w tej najnowszej miało zresztą miejsce stosunkowo niedawno, w styczniu 2014 roku zakończyły się bowiem negocjacje, które doprowadziły do tego, że koncern został w całości przejęty przez włoską firmę Fiat. Fuzja obu przedsiębiorstw doprowadziła do powstania nowej spółki. Fiat Chrysler Automobiles to firma zarejestrowana w Holandii, jej siedziba znajduje się jednak w Wielkiej Brytanii.

Walter P. Chrysler nie pełnił funkcji, która pozwoliłaby na postrzeganie go jako przyszłego założyciela jednej z najważniejszych amerykańskich firm w branży motoryzacyjnej. Na początku dwudziestego wieku zamieszkiwał Salt Lake City i był maszynistą parowozów. Już w 1912 roku związał się jednak z przemysłem motoryzacyjnym. Pracował w Buick Motors, gdzie był szefem produkcji. Jako człowiek 45-letni przeszedł na emeryturę i właśnie wtedy można było mówić o początku jego rzeczywistej kariery, został bowiem przewodniczącym rady nadzorczej Maxwell Motor Company, którą, po wyprowadzeniu z kryzysu, zaczął modyfikować rozpoczynając w latach dwudziestych produkcję samochodów pod marką Chrysler.

Chrysler X – pierwszy samochód tej marki – został wyprodukowany w roku 1024, a jego sukces sprawił, że rok później zmieniła się również nazwa produkującej go firmy. Już w roku 1927 Chrysler Corporation stała się zresztą czwartym co do wielkości producentem samochodów w USA. Ważnym w historii firmy był również rok 1998, właśnie wtedy zawiązano bowiem koncern Daimler-Chrysler po fuzji z Daimler-Benz. Niestety, na fali kryzysu z lat 2008-2009 firma musiała ogłosić bankructwo.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram