Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

BMW

Używane części do aut marki BMW - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki BMW.

Sprzedaż telefoniczna

 889 999 784

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria BMW

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki BMW

No items found

Kilka słów o marce BMW

BMW logoBayerische Motoren Werke znane lepiej jako BMW to niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne znane z produkcji samochodów osobowych, motocykli, skuterów oraz silników. Co ciekawe, założyciele firmy – Gustaw Otto i Karl Rapp – na początku dwudziestego wieku utworzyli, niezależnie od siebie, przedsiębiorstwa zainteresowane nie tyle motoryzacją, ile lotnictwem. Wyjaśnia to zresztą niezmienne od lat logo firmy, jeden z najlepiej rozpoznawanych logotypów na świecie wyraża bowiem stylizowany krąg śmigła w barwach Bawarii, której firma jest wierna przez całą historię swojego istnienia.

Choć firma powstała w roku 1917, na pierwszy samochód, który opuścił fabrykę pod jej szyldem, należało czekać dość długo. Oczywiście, szkice i prototypy powstały już w roku 1918, o pracach naprawdę zaawansowanych można mówić jednak przede wszystkim od roku 1927. Pierwszy seryjny samochód z logiem BMW pojawił się jeszcze później – zadebiutował bowiem dopiero 22 marca 1929 roku. Dziś samochody osobowe oferowane przez bawarski koncern można znaleźć pod aż trzema markami. Najpopularniejsza jest, oczywiście, marka BMW, w sprzedaży obecne są jednak również samochody Mini produkowane od końca lat sześćdziesiątych w Birmingham oraz Rolls-Royce z tradycjami sięgającymi roku 1905.

BMW jest silnie zaangażowane nie tylko w produkcję klasycznych samochodów osobowych, ale i aut osobowych. Jest też jednym z tych producentów, który uczestniczy w najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych rozgrywanych pod szyldem Formuły 1.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram