Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Alfa Romeo

Używane części do aut marki Alfa Romeo - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Barcin

Posiadamy części samochodowe do marki Alfa Romeo.

Sprzedaż telefoniczna

 501 179 834

Sprzedaż internetowa

Nasze Allegro - kategoria Alfa Romeo

Działamy w województwie Kujawsko-pomorskim. Dokładnie - w Barcinie (Mamlicz 145) i Bydgoszczy (ul. Fordońska 157). Blisko do nas jest z takich miejscowości jak: Toruń, Inowrocław, Gniezno, Pakość, Żnin, Łabiszyn, Strzelno, Nakło, Szubin, Mogilno, Gniewkowo, Solec Kujawski.

Realizujemy również sprzedaż wysyłkowo.


Ostatnio dodane do demontażu samochody marki Alfa Romeo

No items found

Kilka słów o marce Alfa Romeo

Alfa Romeo logoChoć już od 1986 roku marka Alfa Romeo należy do grupy Fiat, jej entuzjaści nadal nie zapominają, że historia tego producenta luksusowych aut osobowych, samochodów dostawczych i pojazdów sportowych jest znacznie dłuższa.
Wszystko zaczęło się w roku 1906 z inicjatywy jednego z pionierów motoryzacji – Alexandre Darracq.

To właśnie on zdecydował, że w miejscowości Portello zlokalizowanej w pobliżu Mediolanu powstaje firma sprzedająca samochody. Darracq nie był jednak osobą, która byłaby usatysfakcjonowana sprzedażą cudzych modeli, dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że już trzy lata później ruszył montaż aut pod szyldem Darracq będących konkurencją dla rozwiązań oferowanych przez innych producentów. Niestety, ambitne plany nie mogły być realizowane w wymiarze zakładanym przez właściciela, firma szybko zaczęła bowiem borykać się z problemami finansowymi.

Z pomocą przyszli przedsiębiorcy z Lombardii, którzy zdecydowali się na wykupienie jego działalności przemianowanej zresztą szybko na Alfa. Drugi człon jazdy pojawił się już po Wielkiej Wojnie. W 1918 zakończył się okres, w którym zakład musiał produkować na potrzeby wojska, a jego szefem został inżynier Nicola Romeo. Przez długi okres jednym ze znaków rozpoznawczych kolejnych modeli były silniki w układzie boxer. Zrezygnowano z nich dopiero w latach osiemdziesiątych, gdy firma została przejęta przez koncern Fiat, o zmianie zdecydowało przy tym nie niezadowolenie odbiorców, ale potrzeba poszukiwania oszczędności. Do dziś w wielu kręgach Alfa Romeo to synonim aut najwyższej klasy.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram