Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Flott Cascaders Team w Polsce z Kapral-Car

14 września, 2015

Flott Cascaders Team to Czeska grupa kaskaderów których pasja wiąże się z motoryzacją a dokładniej z wykonywania różnego rodzaju tricków z udziałem aut i motocykli. Na swoim koncie mają sceny kaskaderskie z takich filmów jak „TAXI III” oraz filmów z serii „James Bond CASINO ROYAL”.

https://www.youtube.com/watch?v=VytmaG_EZRU

W Polsce występują już od kilku lat a od kilku dni trasa ich pokazów zawitała w nasze okolice. W połączeniu z reprezentantami Kapral-Car, czyli Arturem Puzio i jednym z kaskaderów Kacprem Adamczewskim z Ekipy MOTOCIRCUS znanego Wam z pokazów podczas XXII i XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Auto-Kasacji Mamlicz stworzyli mrożące krew w żyłach show.

Kaskaderzy zawitali u nas z propozycją wsparcia pokazów dostarczając pojazdy do dachowania czy też miażdżenia przez Monster Trucka. Oczywiście podjęliśmy wyzwanie i wspólnie pojawiliśmy się w takich miejscowościach jak Wągrowiec, Żnin, Mogilno oraz Gniezno. Tam zobaczyliśmy jazdę BMW na dwóch kołach, Walki Gladiatorów czyli jazdę Rzymską - dwa auta i dwóch kaskaderów którzy na bagażnikach pojazdów pokazali znaczenie pojęcia „równowaga” podczas driftingu.

Mogliśmy podziwiać pojazd jadący z dużą prędkością a na dachu kaskader, który przeskakiwał przez płonące obręcze. Ścianę ognia, płonącego człowieka oraz Uncel Sam’a bo tak został nazwany Monster Truck kaskaderów, który pod swoimi dużymi kołami miażdżył dostarczane przez nas pojazdy. Nie zabrakło pokazów reprezentanta Kapral-Car, Artur Puzio - pokazał swoje umiejętności FMX wykonując Backflipa czy też Supermena. Tak Auto-Kasacja podkreśliła pasję do motoryzacji na każdym z pokazów a jak zauważyliśmy publiczności pokazy się podobały.

Mieszkańców powyższych miejscowości zapraszamy do naszych punktów:

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram