ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Flott Cascaders Team w Polsce z Kapral-Car

Flott Cascaders Team to Czeska grupa kaskaderów których pasja wiąże się z motoryzacją a dokładniej z wykonywania różnego rodzaju tricków z udziałem aut i motocykli. Na swoim koncie mają sceny kaskaderskie z takich filmów jak „TAXI III” oraz filmów z serii „James Bond CASINO ROYAL”.

https://www.youtube.com/watch?v=VytmaG_EZRU

W Polsce występują już od kilku lat a od kilku dni trasa ich pokazów zawitała w nasze okolice. W połączeniu z reprezentantami Kapral-Car, czyli Arturem Puzio i jednym z kaskaderów Kacprem Adamczewskim z Ekipy MOTOCIRCUS znanego Wam z pokazów podczas XXII i XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Auto-Kasacji Mamlicz stworzyli mrożące krew w żyłach show.

Kaskaderzy zawitali u nas z propozycją wsparcia pokazów dostarczając pojazdy do dachowania czy też miażdżenia przez Monster Trucka. Oczywiście podjęliśmy wyzwanie i wspólnie pojawiliśmy się w takich miejscowościach jak Wągrowiec, Żnin, Mogilno oraz Gniezno. Tam zobaczyliśmy jazdę BMW na dwóch kołach, Walki Gladiatorów czyli jazdę Rzymską - dwa auta i dwóch kaskaderów którzy na bagażnikach pojazdów pokazali znaczenie pojęcia „równowaga” podczas driftingu.

Mogliśmy podziwiać pojazd jadący z dużą prędkością a na dachu kaskader, który przeskakiwał przez płonące obręcze. Ścianę ognia, płonącego człowieka oraz Uncel Sam’a bo tak został nazwany Monster Truck kaskaderów, który pod swoimi dużymi kołami miażdżył dostarczane przez nas pojazdy. Nie zabrakło pokazów reprezentanta Kapral-Car, Artur Puzio - pokazał swoje umiejętności FMX wykonując Backflipa czy też Supermena. Tak Auto-Kasacja podkreśliła pasję do motoryzacji na każdym z pokazów a jak zauważyliśmy publiczności pokazy się podobały.

Mieszkańców powyższych miejscowości zapraszamy do naszych punktów:

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl