Skup aut
Zadzwoń!
ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo
Autokasacja
Skup aut
Części używaneSzrot

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku wspieramy zbiórkę pieniędzy na ratowanie życia i zdrowia najmłodszych

Firma Kapral-Car łącznie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazała 8 018 zł z czego 6 149,30 zł przekazaliśmy Gminie Barcin, 1 241,10 zł przekazaliśmy do Stowarzyszenia Stacji Demontażu Pojazdów, które również wpłaciło bezpośrednio na konto WOŚP. 627,60 zł zostało wpłacona za Aukcje allegro bezpośrednio na konto WOŚP.

W trakcie imprezy po wrzuceniu do puszki “symbolicznej złotówki” można było skorzystać z przejazdu limuzyną, którą podstawił Mariusz Kasprzak z firmy Stacja-Kasacja.

Zroganizowaliśmy również Auto-Demolkę, czyli zmagania firm w dwóch wyścigach, z których po 2 auta z każdego wyścigu przeszło do rundy finałowej, w której walczyli do końca możliwości pojazdów walcząc o podium.

W trakcie orkiestry można było zobaczyć pojazdy typu buggy, które zostały skonstruowane własnoręcznie przez właścicieli, których można znaleźć na stronie www.szayowozy.net

Już na samym początku 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogliśmy zobaczyć umiejętności Łukasza Musielińskiego, który również przybył na nasze zaproszenie aby razem z nami wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Orkiestry i zaprezentować swoje stunterskie umiejętności. Po pokazie w siedzicbie Kapral-Car wraz z ekipą kaskaderską Moto Circus przenieśliśmy się pod Halę Widowiskowo-Sportową w Barcinie gdzie na naszą prośbę kaskaderzy wraz z Łukaszem Musielińskim pokazali dalszy ciąg tego co między innymi działo się w Mamliczu.

Jak co roku straż mogła pokazać swe umiejętności i zaprezentować swój sprzęt, lecz w tym roku dzięki wspólnej współpracy udało nam się zaprosić aż 5 wozów strażackich z Barcina, Mamlicza, Piechcina. Dodatkowo mimo wietrznej pogody można było otrzymać gorący poczęstunek w postaci grochówki, kawy, herbaty, oraz kiełbasy którą można było upiec przy ognisku wsparło nas również Koło Gospodyń Mamlicz przygotowując ciasto.

https://www.youtube.com/watch?v=lne524fvSnI

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszych aktualnościach:

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl