Chcesz poszaleć za kierownicą nie bojąc się, że rozwalisz auto?

Chcesz doświadczyć jak wygląda jazda „po spożyciu”?

Stworzyliśmy symulator, w którym będziesz mógł tego doświadczyć!

Zobacz krótką prezentację video naszego symulatora:

O SYMULATORZE

Do zabawy i Promocji Bezpieczeństwa

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy projekt – Symulator Peugeot 206. Projekt został stworzony do zabawy jak i do promowania bezpieczeństwa na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej chcieliśmy stworzyć coś niezwykłego i tak oto narodził się pomysł z autem na bazie rajdówki. Ponieważ zaufało nam tysiące klientów, którzy sprzedali swoje pojazdy do Renomowanej Stacji Demontażu Pojazdów Kapral-Car i tym samym dzieląc się swoimi historiami z wypadków, w których to brali udział często przez bezmyślność innych postanowiliśmy promować bezpieczeństwo na drodze. Wówczas skupiliśmy się na pieszych i rowerzystach w kolejnej akcji na motocyklistach aż nadszedł czas na kierowców.

Peugeot przed metamorfozą

Prowadziliśmy i wspieraliśmy takie akcję jak:

 • Bezpieczna Droga z Kapral-Car
 • Odblask To Nie Obciach
 • Widoczni Bezpieczni w Bydgoszczy
 • Patrz w Lusterka Motocykle Są Wszędzie
 • Nigdy Nie Jeżdżę Po Alkoholu.

Pomysł – Projekt – Wykonanie

Tworząc ten symulator chcieliśmy połączyć promocję naszej firmy z promocją bezpieczeństwa na drogach, bo przecież jako firma musimy się reklamować, ale doszliśmy do wniosku, że przy okazji można zrobić coś dobrego.

Przygotowaliśmy unikalną grafikę do naszego symulatora, która nawiązuje zarówno do naszej firmy jak i do akcji, w których uczestniczyliśmy i uczestniczymy.

Samochód ten został pozbawiony silnika i skrzyni biegów a jego miejsce zajęła Konsola Sony Playstation 3, a na masce auta umieściliśmy Telewizor Samsung LED TV 48″. W środku zastąpiliśmy prawdziwą kierownicę Kontrolerem (kierownicą) DRIFT O.Z. RACING WHEEL wraz z pedałami gazu i hamulca, zadbaliśmy również o efekty dźwiękowe, które zapewnia nagłośnienie auta i Radioodtwarzacz PANASONIC.

Aby wszystko działało jak należy wystarczy podłączyć auto do prądu 230V, a grą jaką oferujemy jest Kultowa część NEED FOR SPEED.

Nasz symulator w trakcie projektowania

A tak wygląda nasz Symulator Jazdy po oklejeniu i pracach warsztatowych:

Peugeot na naszym placu

OFERTA

Dwa sposoby wykorzystania Symulatora

 1. Atrakcja

  Symulator rajdowy to świetna rozrywka. Siedząc w prawdziwym samochodzie, sterując kierownicą ma się wrażenie uczestniczenia w prawdziwym rajdzie. Jest to dużo ciekawsze doznanie niż zwykła gra przy komputerze. Dlatego na pewno symulator cieszyć się będzie zainteresowaniem na różnych festynach czy imprezach zamkniętych.

 2. Promocja bezpieczeństwa

  Posiadamy specjalne Alko Gogle, które po założeniu powodują, że mamy wrażenie iż jesteśmy pod wpływem alkoholu. Razem z Symulatorem jest to świetne połączenie, dzięki któremu możemy doświadczyć tego jak niepewna jest jazda samochodem po spożyciu.
  W ten prosty sposób możemy uświadomić wiele osób jak niebezpieczna jest jazda pod wpływem. Dzięki Symulatorowi kierowcy doświadczą tego bez zagrożenia dla nich oraz osób postronnych.

Współpraca

Chciałbyś mieć taką atrakcję na swojej imprezie? Chcesz promować z nami bezpieczeństwo? Masz inny, ciekawy pomysł na wykorzystanie Symulatora? Skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci ofertę współpracy.