Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Klienci indywidualni

Oferta dla klientów indywidualnych

Nasza firma działa na terenie miasta Klienci indywidualni i okolicach. Oferujemy: skup aut, auto kasacja / złomowanie samochodów / pojazdów, sprzedaż części używanych, sieć zbierania pojazdów oraz sprzedaż samochodów używanych. Posiadamy własną flotę, więc w mieście Klienci indywidualni i okolicach możemy odebrać Twoje auto gratis!

Telefony

Skup aut

501 551 789 790 200 111

Auto kasacja / złomowanie

501 551 789 790 200 111

Sprzedaż części:

Samochody niemieckie i koreańskie 889 999 784
Samochody francuskie i japońskie 793 031 115
Dostawcze i terenowe 793 031 115
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia 501 179 834
Ciężarowe 788 026 404

Oferta w Klienci indywidualni:

  • No items found
  • No items found
  • No items found
  • No items found

Dla klientów indywidualnych oferujemy skup aut za gotówkę z bezpłatnym dojazdem - wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. Kasując u nas pojazd zyskujesz o wiele więcej niż u konkurencji, ponieważ sprzedaż swojego wyeksploatowanego auta wiąże się z zakupem nowego co za tym idzie często podejmujemy decyzję pochopnie. Dlatego dla nas twoja decyzja jest również ważna więc nasi przedstawiciele którzy mają doświadczenie w sprzedaży podzespołów do aut osobowych udzielą ci wskazówek co w wybranym przez ciebie modelu często ulega awarii i na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu.

Prowadzimy również sprzedaż części używanych z możliwością wysyłki za pobraniem na wskazany adres według cennika firmy kurierskiej. Na wszystkie zakupione u nas części mechaniczne, elektroniczne, które są podzespołami używanymi otrzymujesz wraz z dowodem zakupu 14 dniową gwarancję. Jednocześnie dołączając do grona naszych fanów na portalu Facebook będziesz na bieżąco z pokazami jakie organizujemy i w jakich uczestniczymy, a także możliwość udziału w konkursach jakie cyklicznie urządzamy.

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram