ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

IV Moto-Majówka w ZSS Bydgoszcz

7 Maja Skup Aut Kapral-Car uczestniczył w moto-majówce zorganizowanej przez Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. W trakcie imprezy został zorganizowany rajd turystyczny, w którym trzeba było wykonać 11 zadań na terenie Bydgoszczy. Jedno z nich odbyło się w samochodówce. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo, w którym zaprezentowaliśmy Symulator Rajdowy Peugeot 206, tego dnia można było skorzystać również z kilku innych symulatorów takich jak:

  • symulator jazdy autem osobowym
  • symulator jazdy autem ciężarowym
  • symulator zderzeniowy
  • symulator dachowania

Szkoła przygotowała również wiele innych atrakcji począwszy od zawodów strongmen poprzez strzelnicę, auta i motocykle zabytkowe jak i najnowsze modele delerów. Kulminacją wydarzenia była symulacja wypadku, w którym brało udział auto dostarczone przez auto-kasację marki Renault Clio. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądała cała akcja ratownicza i zabezpieczenie miejsca wypadku.

Doszło do zderzenia auta osobowego z autem dostawczym przystosowanym do przewozu osób. Auto dostawcze najechało na osobówkę w skutek czego kierująca nią kobieta została uwięziona w pojeździe. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dotarł ratownik medyczny na motocyklu, który podjął działania do przyjazdu karetki. Strażacy używając sprzętu hydraulicznego umożliwili wydostanie osoby poszkodowanej, która została przetransportowana ambulansem do szpitala. W trakcie wyjaśnień okoliczności zdarzenia swoje postępowania wszczęła Policja oraz Inspekcja Transportu Drogowego, która sprawdzała ilość osób przewożonych busem.

Po zakończeniu pokazów nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom rajdu oraz wyróżnień dla organizatorów. Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl