Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

VII Rajd Pałuk - wyzwania dla jednośladów

23 kwietnia, 2016

VII edycja Rajdu Pałuk to już kolejna odsłona imprezy zrzeszająca pasjonatów dwóch kółek. W tym roku impreza odbyła się 23 kwietnia, w której ponownie auto-kasacja przygotowała zadanie na trasie wydarzenia - jednak tym razem w zupełnie nowym miejscu.

Aby motocykliści nie znali trasy z poprzedniej edycji, która prowadziła do Mamlicza, zadbaliśmy o nowe miejsca i nowe wyzwanie, które promuje bezpieczeństwo. Tym razem spotkaliśmy się w miejscowości Czewujewo niedaleko Żnina gdzie znajduje się punkt sprzedaży aut całych i powypadkowych.

Konkurencje, które przygotowaliśmy to wyścig na czas w naszym symulatorze rajdowym, a drugie zadanie z kolei polegało na umiejętności parkowania lecz aby utrudnić zadanie kierowca musiał dokonać tej próby sprawnościowej w alko goglach. Dzięki tym dwóm zadaniom mogliśmy promować bezpieczeństwo a przede wszystkim akcję "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to właśnie alko gogle pokazują jak nasze zmysły ulegają spowolnieniu, a co za tym idzie często skutkuje wypadkiem.

W Rajdzie Pałuk uczestniczyliśmy po raz trzeci jako organizator zadania i cieszymy się, że istnieją osoby, które przygotowują tego typu eventy - pozytywnie zakręceni ludzie z Pasją do Motoryzacji.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram