Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Kołdrąbiu

5 czerwca, 2016

Niedziela 5 czerwca minęła nam podczas zabawy na festynie z okazji Dnia Dziecka w Kołdrąbiu. Wraz z nami był drugi symulator wyścigów czyli Gra Need For Speed Undercover. Najmłodsi tego dnia mogli spróbować swoich umiejętności za kierownicą oczywiście w bezpieczny sposób poprzez grę na symulatorze.

Wszyscy chętni sprawdzili się podczas wyścigu samochodowego, a moc atrakcji jakie były na festynie pozwalała każdemu znaleźć coś dla siebie. Na wstępie przywitano wszystkich gości i uczestników imprezy ,następnie rozpoczęto występy artystyczne, a dla poprawienia kondycji była ZUMBA. Stoisk było bardzo wiele między innymi Policja znakowała rowery, pojawiło się również wojsko, Straż Pożarna, która dostarczyła wrażeń na wodzie. Dla osób lubiących słodkości było stoisko z wypiekami, można było również skosztować grochówki. Impreza jak co roku ściąga wiele osób, które w przyjemny sposób mogą spędzić niedzielne popołudnie.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram