Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią

9 kwietnia, 2016

9 Kwietnia 2016 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej zostały zorganizowane drzwi otwarte w trakcie których uczniowie gimnazjum mogli zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z kierunkami nauczania. Już po raz drugi uczestniczyliśmy w drzwiach otwartych przygotowanych przez Żeglugę, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu.

Tym razem zabraliśmy ze sobą Nasz Symulator Rajdowy Peugeot 206, w którym swoich sił próbowały dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe w tym Dyrektor szkoły mgr. Rafał Woźniak. Uroczystość rozpoczęcia "Drzwi Otwartych" odbyła się w sali gimnastycznej, w której gorąco przywitała wszystkich orkiestra dęta. W trakcie uroczystości otwarcia odbyły się występy artystyczne uczniów żeglugi, a po zakończeniu atrakcji swoje stanowiska i oferty pracy promowali partnerzy szkoły - w tym Stacja Demontażu Pojazdów Kapral-Car.

Po zakończeniu części występów na sali gimnazjaliści udali się na zwiedzanie szkoły jak i warsztatów, a wszystkich niezbędnych informacji udzielało grono pedagogiczne jak i uczniowie.

Serdecznie polecamy Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle Nad Notecią jako 100% pewność wyboru właściwej placówki po ukończeniu gimnazjum.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram