Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Bydgoskie Targi Edukacyjne 2016

1 kwietnia, 2016

Kapral-Car jako partner Zespołu Szkół Samochodowych uczestniczył w Bydgoskich Targach Edukcyjnych. Kolejny raz wspieraliśmy samochodówkę z Bydgoszczy na Targach, na których po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasz Nasz Rajdowy Symulator Peugeot 206.

Do Bydgoskiego Centurm Targowo – Wystawienniczego przybyło tysiące uczniów gimnazjum, którzy mieli przed sobą nie lada wyzwanie - otóż w dniu 01.04.2016 swoje stanowiska promowało wiele placówek, a przyszli uczniowie szkół średnich mogli zapoznać się z kierunkami nauczania. Peugeot 206 tego dnia był udostępniony po raz pierwszy, a zainteresowanie jakie wzbudził przerosło nasze oczekiwania. Wiele osób spróbowało swoich sił w kultowej grze NFS Undercover ale tylko nielicznym udało się dotrzeć do mety zajmując 1 miejsce.

Grała młodzież, grali również nauczyciele, policja jak i również Wiceprezydent Bydgoszczy Pani Iwona Waszkiewicz. Już po raz drugi wsparliśmy ZSS z Bydgoszczy w targach edukacyjnych zachęcając do wyboru właśnie tej placówki tym bardziej, że Samochodówka już nie raz otrzymała tytuł "Szkoły roku".

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram