Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej odwiedza Kapral-Car w Mamliczu

26 kwietnia, 2016

26 kwietnia w Auto-Kasacji gościliśmy kolejnego partnera firmy Kapral-Car - Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej z Nakła nad Notecią. Nasza współpraca łączy nas już kilka lat dzięki kierunkowi, który prowadzi szkoła - mechanik samochodowy - dlatego też zaprosiliśmy uczniów wraz z opiekunami aby pokazać co dzieje się z autami wyeksploatowanymi lub po wypadku.

Przedstawiliśmy jak wygląda legalne złomowanie aut czyli poprzez Stację Demontażu Pojazdów. Poinformowaliśmy ich jak wyglądają kwestie prawne i jakie kary można otrzymać sprzedając auto na złom. Następnie oprowadziliśmy gości po poszczególnych stanowiska omawiając przy tym przepisy recyklingu i wymogi związane z segregacją surowców.

W trakcie zwiedzania każdy mógł zobaczyć jak wygląda cały etap demontażu począwszy od auta, które zostało dostarczone na lawecie,przez pozbycie się materiałów szkodliwych i niebezpiecznych poprzez dostarczenie elementów na poszczególne działy sprzedaży aż do momentu sprzedaży części w biurze obsługi klienta.

Gdy już cały teren auto-kasacji został zwiedzony zaprosiliśmy wszystkich na prezentację projektów, w których wspieramy bezpieczeństwo. Omówiliśmy tym samym dlaczego jest ono tak ważne dla Kapral-Car i z jakimi obrazami aut powypadkowych spotykamy się na co dzień - często są to auta po wypadku śmiertelnym.

Dziękujemy szkole za przybycie w tak licznym gronie.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram