ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Wyjazd Kapral-Car do Jurka Owsiaka

W tym roku, gdy nadeszło święto Trzech Króli, Kapral-Car wybrał się do Warszawy aby osobiście porozmawiać z Jurkiem Owsiakiem. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, gdy zaś czekaliśmy na spotkanie okazało się, że pracownicy WOŚP kojarzyli Auto-Kasację z Mamlicza. To co im się najbardziej utrwaliło to gadżet, który dostarczyliśmy Jurkowi - rowerek stojak na różnego rodzaje butelki. Taki sam stojak został zlicytowany u nas podczas 23 Finału (za 1.000zł), wówczas Jurek powiedział że na kolejny finał chciałby taki sam, więc jak na nas przystało dotrzymaliśmy słowa wywiązując się z umowy i dostarczając rowerek.

Lecz nie tylko ten gadżet pojechał z nami, w trasę zabraliśmy również Minionka, który jak przypominamy został wcześniej licytowany w akcji charytatywnej na rzecz "Kajtusia – Losy Małego Motyla". Zwycięzcą wtedy okazała się Magdalena Lutomska, która pracuje w Kapral-Car. Na wieść, że jedziemy do Fundacji przekazała bohatera z bajki mówiąc "Niech jedzie w świat i dalej pomaga" 🙂

Z racji tego, że nasze drogi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zeszły się już wcześniej przy wspólnym projekcie na temat bezpieczeństwa zabraliśmy ze sobą "Magiczną Tubę", której działanie zademonstrowaliśmy organizatorowi WOŚP, efekt? Wielkie zaskoczenie Jurka o tak prostej ale jak realnej wizualizacji efektu widoczności, gdy mamy odblask i gdy go nie ma. Tuba bardzo się spodobała także innym pracownikom WOŚPu i zostaliśmy dokładnie przepytani z naszej działalności dotyczącej promocji bezpieczeństwa. Po rozmowie ustaliliśm,y że wyślemy do fundacji drugą tubę i 1100szt odblasków.

Elementy odblaskowe były rozdawane podczas Finału pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Lecz temat się nie skończył, zostaliśmy poinformowani osobiście przez Jurka Owsiaka, że gdy już opadną emocje związane z finałem spotkamy się ponownie aby porozmawiać na spokojnie o bezpieczeństwie na drogach. Na drugi dzień dostaliśmy informację od Adriana Kilana z Zespołu Prasowego WOŚP, że Minionek ofiarowany przez Magdę obecnie znajduje się na konferencji prasowej Fundacji.

Chcemy również zachęcić państwa do licytacji dostarczonych przez nas przedmiotów do każdego z nich otrzymacie certyfikat Fundacji WOŚP. Kto wie może minionek kiedyś wróci w rodzinne strony.

http://aukcje.wosp.org.pl/minionek-i2678231

http://aukcje.wosp.org.pl/rowerek-i2678241

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl