Marcin Wicik Poleca

Kickster Poleca

Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Wyjazd Kapral-Car do Jurka Owsiaka

6 stycznia, 2016

W tym roku, gdy nadeszło święto Trzech Króli, Kapral-Car wybrał się do Warszawy aby osobiście porozmawiać z Jurkiem Owsiakiem. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, gdy zaś czekaliśmy na spotkanie okazało się, że pracownicy WOŚP kojarzyli Auto-Kasację z Mamlicza. To co im się najbardziej utrwaliło to gadżet, który dostarczyliśmy Jurkowi - rowerek stojak na różnego rodzaje butelki. Taki sam stojak został zlicytowany u nas podczas 23 Finału (za 1.000zł), wówczas Jurek powiedział że na kolejny finał chciałby taki sam, więc jak na nas przystało dotrzymaliśmy słowa wywiązując się z umowy i dostarczając rowerek.

Lecz nie tylko ten gadżet pojechał z nami, w trasę zabraliśmy również Minionka, który jak przypominamy został wcześniej licytowany w akcji charytatywnej na rzecz "Kajtusia – Losy Małego Motyla". Zwycięzcą wtedy okazała się Magdalena Lutomska, która pracuje w Kapral-Car. Na wieść, że jedziemy do Fundacji przekazała bohatera z bajki mówiąc "Niech jedzie w świat i dalej pomaga" 🙂

Z racji tego, że nasze drogi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zeszły się już wcześniej przy wspólnym projekcie na temat bezpieczeństwa zabraliśmy ze sobą "Magiczną Tubę", której działanie zademonstrowaliśmy organizatorowi WOŚP, efekt? Wielkie zaskoczenie Jurka o tak prostej ale jak realnej wizualizacji efektu widoczności, gdy mamy odblask i gdy go nie ma. Tuba bardzo się spodobała także innym pracownikom WOŚPu i zostaliśmy dokładnie przepytani z naszej działalności dotyczącej promocji bezpieczeństwa. Po rozmowie ustaliliśm,y że wyślemy do fundacji drugą tubę i 1100szt odblasków.

Elementy odblaskowe były rozdawane podczas Finału pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Lecz temat się nie skończył, zostaliśmy poinformowani osobiście przez Jurka Owsiaka, że gdy już opadną emocje związane z finałem spotkamy się ponownie aby porozmawiać na spokojnie o bezpieczeństwie na drogach. Na drugi dzień dostaliśmy informację od Adriana Kilana z Zespołu Prasowego WOŚP, że Minionek ofiarowany przez Magdę obecnie znajduje się na konferencji prasowej Fundacji.

Chcemy również zachęcić państwa do licytacji dostarczonych przez nas przedmiotów do każdego z nich otrzymacie certyfikat Fundacji WOŚP. Kto wie może minionek kiedyś wróci w rodzinne strony.

http://aukcje.wosp.org.pl/minionek-i2678231

http://aukcje.wosp.org.pl/rowerek-i2678241

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram