Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

Widoczni - Bezpieczni w Bydgoszczy z Kapral-Car

11 grudnia, 2015

9 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy została zorganizowana konferencja prasowa podsumowująca projekt "Widoczni Bezpieczni w Bydgoszczy", który to otrzymał dofinansowanie z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej" w wysokości 100 tysięcy złotych. Projekt ten został zgłoszony o dofinansowanie przez Zarząd Dróg i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, który to również koordynował działania w przeciągu kilku miesięcy wszystkich partnerów.

Samo przedsięwzięcie miało na celu rozpowszechnianie noszenia odblasków wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W trakcie konferencji, którą prowadził Krzysztof Kosiedowski rzecznik prasowy ZDMiKP w Bydgoszczy zostało przygotowane podsumowanie:

  • Udział wzięło ponad 20 firm i instytucji w tym Kapral-car
  • zostało rozdanych 40 tysięcy elementów odblaskowych
  • 20 tysięcy osób zaangażowanych w projekt
  • Rozdano 200 "Magicznych Tub", które trafiły do szkół

Każdy z partnerów otrzymał podziękowanie, lecz najważniejszym powodem do dumy jest to, że uratowaliśmy niejedno ludzkie życie i to jakiego wymiaru nabrał sam projekt. W czasie podsumowania zobaczyliśmy prezentację multimedialną, a każdy mógł zająć głos i wypowiedzieć się na temat całej akcji. Również Zastępca Prezydenta Bydgoszczy Pani Iwona Waszkiewicz pogratulowała wszystkim tak ogromnego wsparcia i poświęconego czasu, bo to właśnie dzięki wspólnemu działaniu mamy możliwość poprawy bezpieczeństwa.

Po konferencji zaprezentowali się laureaci konkursu "Moda Na Odblaski", w którym to zobaczyliśmy projekty odzieży przyozdobionej elementami odblaskowymi. Na koniec pozostało wykonać zdjęcie pamiątkowe.

Jesteśmy dumni że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim projekcie tym bardziej, że skupując rozbite auta do kasacji widzimy jak wiele jest jeszcze do zrobienia w zakresie poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram