ufoludek pod bydgoszczą
"UFO" pod Bydgoszczą? Znamy wyjaśnienie :-)
Szczegóły
statek kosmiczny ufo pod bydgoszczą
Dbamy o środowisko
Promujemy
bezpieczeństwo
Firma odpowiedzialna
społecznie
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

VII edycja "Bezpieczeństwa ze Świętym Mikołajem" w Bydgoszczy z Kapral-Car

Co roku Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy wraz z Caritas Diecezji Bydgoskiej organizują imprezę "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem". W tym roku odbyła się już VII edycja. Tym razem wszystko odbyło się 7 grudnia i jak zwykle w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.

Na samym wstępie dzieci przywitały Policję, która wjechała quadami i dostarczyła funkcjonariuszy prowadzących imprezę. W trakcie wydarzenia przygotowano wiele scen i atrakcji dla milusińskich. Tematy jakie zostały poruszone to akceptacja drugiego człowieka, szacunek, tolerancja, a także bezpieczeństwo, które promowane było odblaskami.

Najmłodsi aktorzy pokazali jak różne są zdania wobec powszechnie znanego tematu imigrantów i obcokrajowców ze względu na rasę, pochodzenie czy też wiarę. W przerwach między scenkami organizatorzy przygotowali występy taneczne. Po wszystkim na swych "saniach" przygotowanych przez Kapral-Car wjechał Św. Mikołaj, a za nim dzieci w strojach odblaskowych, które wygrały konkurs organizowany przez ZDMiKP w Bydgoszczy.

Nasz kierowca przewiózł mikołaja po Hali po czym na zaproszenie policji zaparkowali pod sceną. W trakcie parady zaprzyjaźniony z nami Sławek Piotrowski założyciel grupy "Sławek i Przyjaciele" opowiedział w kilku zdaniach o konieczności posiadania emblematu odblaskowego i jak wiele może on zrobić nie tylko dla pieszego ale zwłaszcza dla kierowcy. Jak przystało na mikołaja dostarczył wszystkim dzieciom prezenty, a maluchów było ponad 3 tysiące.

W czasie trwania występów można było skorzystać z kilku stanowisk, na których była wata cukrowa, popcorn i napoje a partnerzy akcji zabawiali dzieci również malowaniem twarzy czy też wspólnymi wycinankami. Tuż przed zakończeniem wszystkie dzieci zostały zaproszone na parkiet do wspólnej zumby. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami wykonali wspólne zdjęcia po czym wrócił do Laponii.

Hej!!

Nie chcesz inwestować w swoje auto?

Odkupimy je od Ciebie!

skup i kasacja aut Kapral-Car

Nasza lokalizacja

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin, Gniezno, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski

Odległości od miast

Bydgoszcz

28min.

Toruń

59min.

Inowrocław

22min.

Gniezno

48min.

Poznań

1h 21min.

Nakło nad Notecią

43min.

Żnin

22min.
mapa lokalizacji kapral-car - blisko bydgoszcz, toruń, poznań, gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023
Projekt, wykonanie i marketing:
Strony Internetowe netWing.pl