Skup aut
Zadzwoń!
Dbamy
o środowisko
Firma odpowiedzialna
społecznie
Promujemy
bezpieczeństwo

VI Zlot Samochodów Amertkańskich i Zabytkowych w Silverado City

22 maja, 2016

W dniach 20-22 maja Kapral-Car odwiedził Miasteczko Western Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina. Kowboje z Silverado zorganizowali już VI odsłonę Zlotu Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych, jak się okazało zlotowicze nie zawiedli przybyli tłumnie prezentując bardzo różne pojazdy począwszy od zabytków polskich po musculecar kończąc na amerykańskich ciężarówkach Kenworth.

W sobotę dotarły pierwsze klasyki między innymi Czerwony Truck Kenworth prezentujący się znakomicie, a jego wygląd i kolor przyczynił się do kampanii reklamowej Coca-Cola. Ciężarówka firmy HENEX została oklejona logiem Coca-Coli i oświetlona świątecznymi ledami po czym wyruszyła w Świąteczną trasę po Polsce odwiedzając największe miasta w kraju. Kolejnym ciekawym egzemplarzem była również druga ciężarówka Kenworth wraz z niezwykłą naczepą Hotelową, w środku której zamiast powierzchni ładunkowej znajdowały się sofy, panele, puchary itd. Lecz jeszcze większe wrażenie na zwiedzających zrobił pojazd, który ukazał się po otwarciu naczepy, a był to motocykl trójkołowy zwany Trajką z silnikiem V8 koncernu AUDI.

Kilka amerykańskich musculecar zrobiło show w sobotnie popołudnie, drift Yellow Taxi oraz auto NASCAR z stajni "Full Car Garage" zaprezentowały możliwości swoich silników.

Późnym sobotnim wieczorem kowboje przygotowali FIRESHOW, czyli pokaz tricków z wykorzystaniem ognia i efektów pirotechnicznych - atrakcja, którą trzeba zobaczyć na własne oczy.

W niedzielę obyła się parada aut ulicami miasteczka, po której ekipa z Silverado City zaprezentowała publiczności jak wygląda życie codzienne mieszkańców oraz efektowny napad na bank z strzelbami i eksplozjami. Zwieńczeniem zlotu była auto demolka, na którą Skup aut Kapral-Car dostarczył 6 aut, a wszystko polegało na tym, który pojazd dotrwa do końca. Aby efekt był jeszcze ciekawszy organizatorzy zadbali o kilka widowiskowych przeszkód, po których najechaniu samochody odrywały się od ziemi... możliwe było to dzięki mocy pojazdów 🙂 . Zwycięzcą tegorocznej auto-demolki został Krzysztof Ster prowadzący Seata Ibizę o sporej ilości km 🙂 Weekend z motoryzacją uważamy za udany i wszystkim fanom czterech kółek polecamy zaglądać do Silverado City.

Nasze lokalizacje

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz
Fordońska 157

Blisko z miast: Nakło nad Notecią, Brzoza, Solec Kujawski, Koronowo

Mamlicz koło Barcina

88-190 Barcin
Mamlicz 145

Blisko z miast: Pakość, Żnin, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łabiszyn, Szubin

Czewujewo koło Żnina

88-420 Czewujewo
Czewujewo 20

Blisko z miast: Żnin, Rogowo, Damasławek, Gniezno
Kapral-Car logo
Skup aut
Autokasacja
Sprzedaż części używanych
Sprzedaż aut
Promocja bezpieczeństwa
Ekologia
COPYRIGHTS KAPRAL-CAR WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram